Gana Vize İstiyor Mu?

Afrika’nın gözde ülkeleri arasında yer alan Gana için vize gerekiyor mu soruları sıklıkla karşımıza çıkıyor. Gana vizesi konusunda merak edilenleri sizler için bu blog yazımızda derledik. Türkiye ile Afrika ülkeleri arasında başarılı ilişkiler devam ediyor. İlişkilerin de etkisiyle sürekli olarak vizelerin kalkacağına dair iddialar ortaya atıldığı da görülmektedir. Fakat henüz bu konuda iki ülke tarafından da atılmış bir adım bulunmuyor.

Türk vatandaşlarının Gana seyahatleri öncesinde mutlaka vize almaları gerekiyor. Vizesiz Gana seyahati şuan için mümkün değildir. Türk vatandaşlarının vize danışmanlık şirketleri aracılığıyla gerçekleştirdikleri vize başvuruları kısa süre içerisinde sonuçlanmaktadır. Gerekli belgelerin teslim edilmesi ve daha önce gerçekleştirilen yurt dışı seyahatlerde büyük bir problem yaşanmaması durumunda vize rahatlıkla çıkabiliyor.

Gana Vizesi İçin Nereye Başvuru Yapılması Gerekiyor?

Gana seyahati planlayan kişilerin vize konusunda yeterli bilgiye ulaşamadıkları dikkatlerden kaçmıyor. Marina Vize Başvuru Merkezi  uzun yıllardan beri vize danışmanlık hizmeti vermektedir. Yıllardır Gana için de vize danışmanlığı yapılıyor olması sayesinde sürecin profesyonel bir şekilde yönetilmesi sağlanıyor. Gana için vize başvurusunda bulunacak kişilerin öncelikle Marina Vize danışmanları ile görüşmesi sürecin stresini ortadan kaldıracaktır. Aşağıda yer alan iletişim bilgileri aracılığıyla detaylar öğrenilebilir.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: [email protected]
Web: https://www.marinavize.com

4.90 / 5 (488 votes)
COPYRİGHT © 2005-2024 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.