Hindistan Turistik Vize Ücretleri Ne Kadar?

Hindistan turistik vize ücretleri ile ilgili detaylı bilgileri bu yazımızda bulabileceksiniz. Hindistan son derece farklı kültürü, yoğun nüfusu ve farklı dinleri yapmış olduğu ev sahipliğiyle her yıl milyonlarca insanın ziyaretine uğruyor. Turistik ziyaretlerin yanı sıra uluslararası ticari faaliyetlerde yapmış olduğu ataklarla birlikte iş amaçlı seyahatlerin de uğrak noktaları arasında olmayı başarıyor. 

Günümüzde alışılmış yaz tatilinin dışına çıkmak isteyen insanlar tarafından farklı rotalar araştırılmaktadır. Son zamanlarda Hindistan da en çok tercih edilen tatil rotalarından biri haline gelmeye başladı. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Hindistan'a seyahat etmeden önce mutlaka vize almaları gerekiyor. 

3 Farklı Geçerlilik Süresine Sahip Turist Vizesi

Hindistan tarafından 3 farklı geçerlilik süresine sahip vize seçenekleri sunuluyor. Kişilerin seyahat planlarına bağlı olarak seçenekler arasından seçim yaptıktan sonra başvuru sürecini başlatması gerekiyor. Başvuru yapacak kişilerin bizzat konsolosluğa gitmelerine gerek duyulmuyor. 

Marina Vize Başvuru Merkezi aracılığıyla tüm süreç yönetilmekte ve 5 iş günü içerisinde vize alınabilmektedir. Vize seçenekleri ve detayları ise şu şekilde karşımıza çıkıyor;

  • 3 aylık tek girişli Hindistan turistik vize 150 USD
  • 6 aylık tek girişli Hindistan turistik vize 160 USD
  • 1 yıllık tek girişli Hindistan turistik vize 170 USD

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14
Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.90 / 5 (418 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.