Hindistan Vize İşlemleri Nasıl Yapılır

Hindistan Vize İşlemleri

Hindistan vize işlemleri için Marina vize acentemize başvurabilirsiniz. Marina vize olarak Hindistan vize başvuru ve işlemlerini profesyonel olarak sürdürüyoruz. Hindistan Konsolosluğu’na adınıza başvuru formu bizim tarafımızdan doldurulup gönderilecektir. Evrakların tamamlanması ve doğru teslim etme sorumluluğu size ait olacaktır. Her adım için danışmanlık ve acentelik hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Hindistan Vize İşlemleri Nasıl Yapılır?

Hindistan vize başvuru işlemleri hangi tip vizeye başvuru yapılacaksa ona göre ilerler. Hindistan konsolosluğuna vize başvuruları online form doldurularak yapılır. Vize başvurusunun olumlu sonuçlanması için gerekli tüm işlemler acentemiz tarafından gerçekleştirilecektir. İşlemlerin daha hızlı yürümesi açısından çoğu yerde size eşlik ediyor ve profesyonel destek sağlıyoruz. Ekibimizden 0541 963 17 14 hatlı telefonu arayarak randevu alabilirsiniz.

Hindistan Vize Başvurusu için Gerekli Belgeler Nelerdir?

Hindistan vize işlemleri ( Turistik çalışan vizesi ) için tamamlamanız ve teslim etmeniz gereken belgeler şunlardır:

  • TC kimlik belgesi
  • En az 6 ay süresi olan pasaport
  • Hindistan vize başvuru formu ( Online doldurulmalı )
  • Davetiye ile gidenler davetiyenin aslını göstermelidir
  • Gelir ve iş durumunu gösteren belgeler ( SGK 4A hizmet dökümü, SGK işe giriş belgesi, son 3 aylık maaş bordrosu, şirket vergi levhası, ticaret sicil gazetesi kaydı vb. )
  • Minimum 3000 TL bakiyeli olmak üzere imzalı, kaşeli, yetkili imza sirküleri ile son 3 aylık hesap dökümü
  • İkametgah belgesi
  • Evlilik cüzdan ve fotokopisi
  • Varsa isme kayıtlı ruhsat, tapu

Belgeleri tamamladıktan sonra acentemize teslim edebilirsiniz. Başvuru sahipleri başvuru için konsolosluğa kendileri gitmelidir ve harç ücretini yetkililere vermelidirler.

 

Hindistan Vize Ücreti Ne Kadar 2020? 

Hindistan Vizesi Örneği

Hindistan Vizesi 2020

Hindistan vize ücreti vize türüne göre değiştiği için bu konuda detaylı bilgiyi acentemizden öğrenebilirsiniz. Turistik ve çalışan vize harçları 6 aylık-1 yıllık olarak gösterilir. Buna göre 6 aylık vize ücreti $103 1 yıllık vize ücreti $143 ‘dır.

Hindistan Vize Başvuru Hizmetlerimiz Nelerdir?

Hindistan vize işlemleri için acentemizin hizmetlerinden yararlandığınızda vize başvurunuzun olumlu sonuçlanma ihtimali çok artacaktır. İşlemlerin daha hızlı biçimde sonuçlanması da yararınızadır. Online olarak konsolosluktan randevu almak, uçak ve otel rezervasyonları, profesyonel destek, seyahat sağlık sigortası acente hizmetlerimiz arasındadır.

4.8 / 5 ( votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.