İspanya Öğrenci Vizesi Ücreti

Avrupa’da eğitim almak ve aynı zamanda yabancı dilini geliştirmek isteyen öğrencilerin tercihleri arasında İspanya dikkat çekiyor. Avrupa’nın birçok ülkesinde olduğu gibi İspanya’da da alanında başarılı ve ün yapmış birçok eğitim kurumu yer almaktadır. Türkiye’den öğrenciler de yurt dışı deneyimine sahip olmak ve kaliteli bir eğitim ile kendilerine yatırım yapmak için İspanya’yı tercih ediyorlar. İspanya’da eğitim almak için karar veren öğrencilerin ilk olarak akıllarına İspanya öğrenci vizesi geliyor.

İspanya eğitim amacıyla ülkelerini tercih eden Türk öğrenciler için vize talebinde bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı eğitim kurumu, kalacak yer ve uçak bileti gibi planlamaların yanı sıra vize sürecine de gerekli hassasiyetin gösterilmesi gerekiyor.

İspanya

İspanya Öğrenci Vizesi Kaç Gün Veriliyor?

Öğrenciler tarafından İspanya vizesi için başvuru yapıldığında vizenin sonucu 10 gün içerisinde gelmektedir. Vizenin kaç günlük verileceğini ise İspanya Konsolosluğu karar vermektedir. Vizenin geçerli olduğu tarihler aralığında birden çok kez giriş çıkış yapılabilmektedir.

Marina Vize Merkezi İspanya öğrenci vizesi için profesyonel bir hizmet sunmakta olup, sürecin olumlu sonuçlanması için büyük özen gösterilmektedir. Güncel olarak İspanya öğrenci vizesi ücreti 150 Euro olarak belirlenmiştir. 150 Euro içerisinde İspanya Konsolosluğu vize harçları ve hizmet bedelleri dahildir. Belirtilen ücretin haricinde her hangi bir ücret talep edilmemektedir.

Öğrenci vizesi için İspanya Konsolosluğu’nun talep ettiği belgeleri ve sürecin tüm detaylarını aşağıdaki iletişim numaralarından öğrenebilirsiniz.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.90 / 5 (420 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.