İspanya Turistik Vize Ücreti Ne Kadar?

Ağırlıklı olarak yaz aylarında olmak üzere yılın 12 ayında İspanya turistik vize başvurularında yoğunluk yaşanabiliyor. Birbirinden eşsiz güzelliğe sahip plajları ve etkileyici kültürel yapısıyla dikkat çekmeye devam ediyor. İspanya'nın tarihi dokusu bozulmamış şehirleri ve damakta unutulmayacak tatlar bırakan mutfağı da İspanya seyahati için geçerli sebepler arasında yer alıyor. 

Ayrıca bir kez İspanya tatiline giden kişilerin mutlaka kısa süre içerisinde tekrar gitmek istemesi dikkatlerden kaçmıyor. Tüm bu sebeplere bağlı olarak vize başvurularında meydana gelen yoğunluk gayet normal olarak karşılanıyor. Vize sürecinde seyahatlerini başlamadan sıkıntıya sokmak istemeyenlerin mutlaka danışmanlık hizmeti konusunda araştırmacı olmaları gerekiyor. Günümüzde birçok kişinin yaşadığı mağduriyet sebebiyle seyahat planlarını iptal etmekte zorunda kaldıkları biliniyor.

Vize Danışmanlık Sürecinde Profesyonellik Gerekir

Vize başvuru sürecinde profesyonel yaklaşım son derece büyük önem taşıyor. Marina Vize Başvuru Merkezi uzun yıllardan beri prensiplerine bağlı bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor. Sunmakta olduğu hizmetlerde ise stressiz bir vize süreci amaçlanıyor.

Günümüz itibariyle İspanya için turistik vize almak isteyenlerin 150 Euro ödeme yapması yeterli oluyor. 150 Euro olarak belirtilen bu ücretin içerisinde tüm konsolosluk giderleri ve vize hizmet bedeli de yer alıyor. Bu sayede kişilerin ekstra bir ödeme yapması talep edilmiyor. Detaylar için aşağıdaki bilgiler üzerinden iletişim kurulabilir.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14
Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.90 / 5 (418 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.