İsrail Çalışma Vizeniz İçin Onay Almada Profesyonel Destek

İnsan çalışarak hem kendi hayatının devamlılığını sağlar hem de kariyer anlamında kendisini bir üst basamağa taşıyacak olan tecrübeyi elde eder. Tecrübe kazanıldıkça hem mesleki açıdan hem de gelir açısından daha ileri seviyelerdeki kariyer basamaklarına çıkma imkanı elde edilebilir. Yurt içi çalışma imkanlarının dışında daha üst basamakları hedefleyenler için yurt dışı kariyer adımları da göz kırpabilir. Yurt dışı çalışmak için çıkışlarda vize almak için Marina Vize Başvuru Merkezi olarak sizlere uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz. Çalışmak için gitmeyi düşündüğünüz ülke İsrail ise bu ülkeye gitmek için İsrail vize başvurusu yapmak için yine merkezimizden yardım alabilirsiniz. Merkezimizdeki uzman ekibimiz size bu noktada yardımcı olacaktır.

İsrail Çalışma Vizesi İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Kendinizi geliştirerek yurt dışında daha yüksek maaşlara çalışma için belirlediğiniz hedefler arasında gitmeyi düşündüğünüz ülkelerden bir tanesi İsrail ise İsrail vizesi almanız gerekecektir. Bu vize alma sırasında hazırlamanız gereken bazı evraklar var, konsolosluktan da ayrıca bilgi alabilirsiniz. Biz size maddeler halinde bu evrakları şöyle sıralayalım;

  • Süresinin bitmesine en az 1 yıl kalmış olan pasaportunuz gerekmektedir. Bu pek çok ülke vizesi için bu şekilde sayabileceğimiz ilk evrak olarak karşımıza çıkar ve yıpranmamış olması önemlidir.
  • Güncel fotoğrafınızı ve güncel bilgilerinizi içeren kimliğinizin fotokopisi gerekir. Evlilik veya ayrılık gibi durumlarda kimliğinizin yenilenmiş olması gerekmektedir.
  • İsrail vize işlemleri için vize başvuru formu doldurmanız, bilgilerinizin güncel halini doldurup, ıslak imzanızla imzalamanız gerekmektedir.
  • Vesikalık olarak çektirdiğiniz son altı aylık olmak kaidesiyle 2 adet biometrik fotoğrafınızı da gerekli evraklar arasında hazır etmeniz gerekir.
  • Sabıka kaydınızın güncel halini alarak apostik kaşeli şekilde yine vize evraklarınızın arasında bulundurmanız gerekir.
  • Doğum evrakınızı alarak yine apostikkaşeli olmak şartıyla hazır etmeniz gerekir.
  • Konsolosluğun özel onayıyla yönlendirmiş olduğu hastanelerden sağlık raporu alarak vize evrakları arasına eklemeniz gerekmektedir. Raporda özellikle hepatit, hiv, tüberküloz gibi hastalıklara bakılarak sertifika şeklinde sunulması gerekmektedir. Tıbbi muayene sonucunuzu alarak belgelerinizin arasına eklemelisiniz.
  • Son olarak parmak izin beyanı istenmektedir. İsrail vize işlemleri için ülkesine gelen yabancı çalışanlardan özellikle parmak izin almaya başlamıştır.

İsrail Çalışma Vize Ücreti Ne Kadar?

Yurtdışında çalışmak isteyenler için vize konusunda Marina Vize Başvuru Merkezi olarak tüm titizliğimizle hizmet vermekteyiz. İsrail vize başvuru işlemleri için 50 Euro vize ücreti ödemeniz gerekmektedir. Böylece cüzi bir ücrete vizenizi çıkararak bir an önce İsrail’e gidebilirsiniz.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

İsrail Ankara Büyükelçiliği

Adres:Mahatma Gandi Cad. No:85 06700 G.O.Paşa Ankara

Telefon: (+90) 312 459 75 00

T.C. Telaviv Büyükelçiliği

Adres: Embassy of Turkey, 202 Hayarkon Street, 6340507, Tel Aviv-Yafo, Israel

Telefon: +972 3 741 69 00

4.8 / 5 (156 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.