İsrail Turistik Vize Ücreti Ne Kadar?

İsrail turistik vize başvurularında her geçen yıl büyük bir artış yaşanıyor. İvmeli bir şekilde gerçekleşen başvuru sayılarındaki artışın özellikle pandemi sonrasında büyük bir hareket kazanacağı iddia ediliyor. Bilindiği üzere dini ve tarihi açıdan son derece büyük bir öneme sahip olan İsrail, her yıl bir çok ülkeden turist ağırlıyor. Son yıllarda Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının da İsrail'e turistik seyahat düzenlendiği görülüyor. 

Her ne kadar iki ülke arasında ticari açıdan başarılı ilişkiler kurulmuş olsa da şuan için iki ülke arasında her hangi bir vize muafiyeti bulunmuyor. Bu sebepten dolayı da Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının İsrail'e gerçekleştirileceği turistik ziyaret öncesi mutlaka turistik İsrail vizesine başvurması gerekiyor. 

Gerekliliklerin yerine getirilmesi ve kişilerin geçmiş seyahat deneyimlerinde negatif durumların bulunmaması durumunda vize sürecinde problem yaşanmayacaktır. 

Turistik İsrail Vizesi Ne Kadar?

Marina Vize Başvuru Merkezi aracılığıyla yürütülecek İsrail vizesi için 50 Euro talep ediliyor. 50 Euro içerisinde konsolosluk giderleri ve vize danışmanlık hizmeti ücreti yer almaktadır. Bunun haricinde her hangi bir ödeme yapılmasına gerek yoktur. 

3 aylık turistik İsrail vizesi tek giriş imkanı sunmakta olup 6 iş günü içerisinde çıkabilmektedir. Bu vize için 50 Euro ödemek yeterli olacaktır. Daha detaylı bir şekilde bilgi sahibi olmak isteyenler aşağıda yer alan iletişim bilgileri üzerinden iletişime geçebilirler.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14
Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (213 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.