Kimler Dubai Vizesi Alabilir?

Dubai vize başvurusu için özellikle başvurabilecek kişiler veya başvuramayacak kişiler olarak bir ibare bulunmamaktadır. Gerekliliği karşılayan tüm Türkiye vatandaşlarının vize alma hakları olduğu unutulmamalıdır. Vize alınabilmesi için Duba Konsolosluğu tarafından talep edilen evrakların hazırlanması yeterli olacaktır. Evraklarını eksiksiz bir şekilde teslim eden ve seyahat konusunda herhangi bir problemi bulunmayan kişiler rahatlıkla vize alabileceklerdir. Tüm bunlara rağmen vize sürecinde son karar noktasının konsolosluk olduğunu hatırlatmakta yarar var.

Bu sebepten dolayı kişilerin evrakları incelendikten sonra karar konsolosluk tarafından verilmektedir. Net olarak göz önüne alınan kriterler bilinmese de, geçmiş seyahat dönemi büyük bir önem taşıyor. Ayrıca konsolosluk görevlileri, kişilerin Dubai seyahatleri sonrasında Türkiye’ye döneceklerinden emin olmak istiyorlar. Kişilerin döneceklerinden emin olmak amacıyla da maddi durum, meslek ve sahip olunan varlıklar dikkate alınabilmektedir.

Dubai Turistik Vize Çeşitleri

Dubai tarafından Türk vatandaşlarına 30 günlük, 90 günlük, tek girişli ve çok girişli şeklinde vize seçenekleri sunuluyor. Seyahat planlarınıza göre sizler için en uygun seçeneği tercih etmeniz gerekmektedir. 30 günlük vize seçeneklerinde Dubai tarafından tek giriş imkanı sunulurken, 90 günlük alınan vizelerde çok giriş imkanı da bulunuyor.

Marina Vize Başvuru Merkezi  ihtiyaç durumunda turistik vize haricinde transit vize de verebilmektedir. Detaylı bilgi için aşağıdaki iletişim yollarını kullanabilirsiniz.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (235 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.