Kongo Demokratik Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Kongo Demokratik vizesi için iki farklı başvuru şekli seçeneği sunuluyor. Genel itibariyle bakıldığında ülkemizden yapılan vize başvurularında ticari faaliyetlerin ön plana çıktığı görülüyor. Uluslararası ticari alanda faaliyet gösteren kişilerin seyahatlerinde zamanın ne derece büyük bir önem taşıdığını biliyoruz. Ticaretle uğraşan kişilerin zaman konusunda problem yaşamamaları için Marina Vize tarafından birçok ülke için ekspres vize imkanı sunuluyor.

Ekspres vize sayesinde tahmin edilenden çok daha kısa bir süre içerisinde vize alınabilmektedir. Kongo Demokratik için de sunulan ekspres vize sayesinde 5 iş günü içerisinde vize süreci sonuçlandırılabiliyor.

Kısa Sürede Kongo Demokratik Vizesi

Kısa sürede sorunsuz ve stres yaşamadan vize alınabilmesi için gerekli evrakların eksiksiz teslim edilmesi gerekiyor. Ayrıca hazırlanan belgeler içerisinde yanlış ve hatalı bilgiler de yer almamalıdır.

Marina Vize Merkezi tarafından sunulan ekspres vize hizmeti sayesinde 5 iş günü içerisinde vize alınabiliyor. Normal vize başvurularında ise süreç 10 iş günü sürebilmektedir. Konsolosluk kararlarına bağlı olarak her iki vize seçeneğinin de 15 iş gününe kadar uzayabildiğini unutulmamalıdır. Tüm bu sebeplerden dolayı son dakika sürprizleriyle karşı karşıya kalınmaması için seyahat planı belli olur olmaz vize sürecinin de başlatılması büyük bir önem taşıyor. Karar tamamen konsolosluk tarafından verildiği için sonradan bir müdahale de söz konusu olmamaktadır.

Detaylı bilgilendirme için aşağıdaki iletişim yollarını kullanabilirsiniz.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (198 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.