Kongo Vize Başvurusu Ücreti Ne Kadar

Kongo Vize İşlemleri

Kongo vize işlemleri için randevu almadan evraklarla ilgili işlemlere, rezervasyonlardan başvuru yapma aşamalarına kadar tam yetkili acente hizmetimiz sizin yanınızda! Sektördeki uzun süreli tecrübesi ile Marina Vize acentemiz Kongo vizesi ile ilgili her türlü desteği size sunuyor.

Kongo Vize İşlemleri Nelerdir?

Kongo vize işlemleri genel olarak şunları içerir:

  • Online başvuru formu doldurma
  • Vize türüne göre evrak listesini tamamlama
  • Vize ve ek ücretleri ödeme
  • Acente tarafından vize dosyasının Kongo Büyükelçiliği’ne teslim edilmesi

Marine Vize acentemize 0212 530 04 31 veya 0541 963 17 14 hatlı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Kongo Vize Başvuruları için Gerekli Belgeler Neler?

Kongo vizesi için gerekli evraklar aşağıda sunulmuştur:

  • Kongo seyahatinden dönüşte pasaportun en az 6 ay daha geçerli olması
  • Kongo’dan aldığınız davet mektubunun aslı
  • 2 tane vesikalık fotoğraf
  • Zorunlu ve isteğe bağlı aşı belgeleri ( Sarı sıtma (Zorunlu), tifo ve tetanoz aşı belgeleri )
  • Otel, konaklama ve uçak rezervasyon belgeleri
  • İş seyahatleri için Kongo’daki şirketten resmi görev yazısı

Bu belgeleri eksiksiz tamamlamalısınız. Bilgilerin doğru olması gerekir; aksi halde vize başvurunuz olumsuz sonuçlanabilir.

Kongo Vizesi Örneği

Kongo Vizesi 2020

Kongo Vize Başvurusu Ücreti Ne Kadar?

Kongo vize başvuru ücreti değişkendir; vizenin türü, süresi, giriş sayısı vizenin ücretlerinde farklılık yaratır. Vize ücretleri Amerikan doları olarak Kongo Büyükelçiliği’ne yatırılır. Turistik vizeler genelde tek girişli ve 15 günlük olarak verilir; bunların ücretleri daha düşüktür. Ticari vizeler ise çok girişli ve 3 aylık verilir.

Kongo Vize Acente Hizmetlerimiz Nelerdir?

Kongo vize işlemleri sürecin her adımında Marine Vize acentemiz tarafından gerçekleştirilir. Profesyonel bir destek alabilir, vizelerinizi çok kısa sürede zahmetsizce çıkartabilirsiniz.

Kongo vize acente hizmetlerimiz arasında adınıza başvuru formu doldurup elçiliğe göndermek, otel-konaklama-uçak rezervasyonlarınızı yapmak, evrak listesini size tam olarak ulaştırmak ve işlemleri takip etmek, vize türüne göre yapmanız gerekenleri detaylıca takip etmek bulunur. Ayrıca acentemiz Kongo seyahat sigortası da yaptırır.

Güncel vize ücretlerini de bizden öğrenebilirsiniz. Kongo vizenizi en fazla 3-4 iş günü içinde almanız mümkündür. Başvuru sahiplerinin Ankara Kongo Büyükelçiliği’ne gelmelerine gerek yoktur; onların yerine tam yetkili acentemiz işlemleri yapar.

4.8 / 5 ( votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.