Küba Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Küba için yapılan vize başvurularının problemsiz bir şekilde neticelendirilmesi için gerekli evrakların eksiksiz bir şekilde tamamlanması gerekiyor. Danışmanlık hizmeti aldığınız merkezin önemi tam da bu noktada ortaya çıkmaktadır. Gerekli evrakların hazırlık sürecinden, formların doldurulup teslim edilmesine kadar en ince ayrıntılara dahi dikkat edilmesi gerekiyor. Aksi taktirde vize başvuruları olumsuz sonuçlanabildiği gibi sürecin gereksiz bir şekilde uzayabildiği bilinmektedir. Küba vizesi için gerekli evraklar temel olarak aşağıda maddeler halinde verilmiştir.

Küba Vizesi İçin Gerekli Evrakların Listesi

  • Pasaport
  • Biyometrik fotoğraf
  • Kimlik bilgileri
  • Küba vizesi için başvuru formu
  • Ulaşım detayları
  • Konaklama detayları

Yukarıda gerekli evraklar temel olarak verilmiştir. Evrakların sahip olması gereken detaylara Marina Vize Merkezi internet sitesi üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca merak ettiğiniz tüm konular için aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden de ulaşabilirsiniz. Pasaportun geçerlilik süresi limitleri, fotoğraf detayları, ulaşım ve konaklama bilgilerinin elde edilmesi gibi detaylar olduğundan dolayı danışmanlardan yardım almanız tavsiye edilmektedir.

Evrakların eksiksiz bir şekilde hazırlanması ve teslim edilmesiyle birlikte Marina Vize farkıyla tahmininizden çok daha kısa bir süre içerisinde Küba için vizeniz alınabilmektedir. Beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalınmadığı taktirde Küba vizeleri 2 gün içerisinde çıkabiliyor. Konsolosluk süreçlerine bağlı olarak sürenin 5 güne kadar çıkabildiği de görülebilmektedir. Sadece Küba için değil yurt dışı seyahatleriniz için vize almanız gerektiği tüm durumlarda sürecin sorunsuz tamamlanması açısından evrakların kritik bir öneme sahip olduğu unutulmamalıdır.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (219 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.