Liberya Ticari Vize İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Liberya Devletinin Türkiye’de sadece İstanbul’da fahri konsolosluğu bulunmaktadır. Liberya ticari vizesi maksimum 90 günlük süre için verilmektedir. Liberya ticari vize sahipleri, Liberya’ da iş görüşmelerinde bulunabilmekte veya fuar ziyaret edebilmektedirler. Liberya ticari vize sahipleri, ülkede çalışma ve iş başvurusunda bulunma hakkına sahip olamamaktadırlar.

Liberya Konsolosluğu’na yapılacak müracaatlar konsolosluk tarafından değerlendirilmekte olup istenilen evrakların eksiksiz ve doğru olarak teslim edilmesi olumlu sonuç alınmasını kolaylaştıran önemli bir ayrıntıdır. Marina Vize Başvuru Merkezi tüm Liberya vize işlemlerinizi gerçekleştiren tam yetkili bir acentedir. Vize işlemlerinizin başvurusunu ve takibini sizin adınıza yapan ve olumlu dönüş almanıza yardımcı olan Marina Vize Başvuru Merkezi,Liberya ticari vize 2020 yılı vize alımlarında yanınızda olmaya devam etmektedir.

Liberya Ticari Vize Nasıl Alınır?

Liberya ticari vize başvurusu, Liberya Fahri konsolosluğunayapılmaktadır. Konsolosluğun talep ettiği evraklar tamamlandıktan sonra Liberya ticari vize işlemleri başlamış olur. Liberya ticari vizesi Liberya konsolosluğunun hazırladığı kısa süreli bir vize çeşididir ve sadece Liberya da ticari bir faaliyet yapmanızı sağlayabilir. Liberya ticari vize işlemleri için konsolosluk tarafından talep edilen evrakların eksiksiz olması ve doğru tanzim edilmesi başvurulardan olumlu sonuç alınması için gerekli detaylardır.

Vize alımlarında karşınıza çıkacak en önemli ayrıntı davetiye yazısı olmaktadır. Liberya da ziyaret edilmek istenen şirketten alınacak olan davetiye yazısı olmadan başvuru sahiplerinin Liberya ticari vize alma durumu olmamaktadır. Marina Vize Başvuru Merkezi Liberya ticari vize alımlarında gerekli evrakları eksiksiz olarak konsolosluğa sizin adınıza teslim etmekte ve kısa sürede başvurunuza olumlu dönüş yapılmasını sağlamaktadır.

Marina Vize Başvuru Merkezi sitesini ziyaret ederek talep edeceğiniz Liberya ticari vize ücreti tablosunu görebilir, bilgi alabilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz. Liberya vize ücretleri tablosundaki fiyatlara Liberya konsolosluğu vize harçları ve hizmet bedeli dahilinde hazırlanmış olup KDV ve kargo ücreti dahil edilmemiştir. Marina Vize Başvuru Merkezi ayrıcalığı ile başvurularınızı yaparak olumlu geri dönüşler sağlayabilir ve stressiz bir bekleme süresi geçirebilirsiniz. Türkiye’nin her ilinden Liberya ticari vizesi için müracaat yapma hakkınız vardır. İstanbul dan bizzat Marina ofisini ziyaret ederek diğer illerden kargo ile evraklarınızı göndererek başvurularınızı kolaylıkla yapabilirsiniz.

Liberya Ticari Vize Kaç Günde Çıkar?  

Liberya ticari vize gerekli evraklar şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Pasaport: Son 10 yıl içeresinde alınmış, yırtık ve yıpranmamış pasaportlar geçerli sayılır. Pasaportların süresi vize bitiş süresinden 6 ay daha uzun olmalıdır.
  • Fotoğraf: 2 adet biyometrik olarak çekilmiş ve çekildiği süre 6 aydan eski olmayan fotoğraf olmalıdır.
  • Kimlik bilgileri: T.C. numarası mevcut net fotoğraflı kimlik fotokopisi istenmektedir.
  • Başvuru formu: Kişisel, ikamet, çalışma, mali bilgiler ve ziyaret amacı tam ve eksiksiz olmalıdır.
  • Dilekçe: Şirketinize ait antetli kâğıda konsolosluğa İngilizce olarak yazılmalı ve şirket yetkilisi tarafından imzalanmalıdır. Ayrıca başvuru sahibinin şirket içeresindebulunduğu pozisyon belirtilmelidir.
  • Ulaşım ve Konaklanacak adres bilgileri bununla ilgili tüm ulaşım ve konaklama rezervasyonları talep edilmektedir.
  • Uluslararası geçerliliği olan Sarı humma aşı karnesi istenmektedir.
  • Banka hesabı: Başvuru tarihinden 1 hafta öncesine kadar alınan 3 aylık hesap hareketlerini gösteren banka yetkilisinin imzaladığı döküm istenmektedir.
  • İşverenler ve çalışanlar için işyeri vergi levhası, orijinal faaliyet belgesi, imza sirküleri gibi belgelerin konsolosluğa teslim edilmesi gereklidir.

Vize başvurularınızın eksiksiz olarak yapılması vize başvurularınızdan olumlu sonuç almanızı sağlayacaktır. Marina Vize Başvuru Merkezi işlemlerinizi sizin adınıza gerçekleştirmektedir. Marina Vize Başvuru Merkezi, Liberya ticari vize danışmanlığı yapan yetkili acentedir. Başvurularınızı danışmanlık firmamız aracılığı ile yaparak vize başvurularınıza kısa sürede olumlu dönüşler alabilirsiniz.

4.90 / 5 (420 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.