Macaristan Şirket Kurma Vizesi Alarak Macaristan’da İş Kurabilirsiniz

Nüfus açısından sizleri çok fazla yormayacak olan Macaristan, iş kurmak isteyen Türk vatandaşlarının en fazla tercih ettiği ülkeler arasında yer almaktadır. Macaristan’da sakin bir hayat yaşayarak çok fazla riske girmeden iş kurmak isterseniz; Macaristan Vizesi için başvuru yapmanız gerekmektedir. Her ne kadar sonunda başarılı bir adım atsanız bile baştan bazı aşamaları geçmeniz gerekmektedir. Bunlar arasında da; evrak tamamlama adımları yer almaktadır. Macaristan Şirket Kurma Vizesi için gerekli belgeleri tamamlamanız halinde son derece hızlı bir şekilde vizenizi alabilir ve ülkede çalışma faaliyetlerini başlatabilirsiniz.

Macaristan Şirket Kurma Vizesi için Gerekli Belgeler Nelerdir?

Macaristan Şirket Kurma Vizesi için gerekli belgeler konusunda aşağıda sizlere bilgi verdik. Bu belgeleri tamamlamanız konusunda endişe etmenize gerek yok. Sizlere belge hazırlama noktasında Marina Vize Başvuru Merkezi olarak hizmet vermekteyiz. İşte birlikte hazırlayacağımız belgeler;

  • Macaristan Şirket Kurma Vizesi başvuru formu ve formda sizlere sunulan ekleri eksiksiz şekilde doldurarak hazır etmeniz gerekiyor.
  • Seyahat ve Sağlık Sigortalarınızın her ikisi de yapılmış olmalı. Aksi takdirde vizeniz onay almayacaktır.
  • Hem 2 adet fotoğrafınızı, hem de süresi geçerli olan pasaportunuzu istemektedirler.
  • Macaristan’da konaklayacağınız her hakkında bilgiler ve bir adet konaklama belgesi talep etmektedirler.
  • İş kurmak istediğiniz alana dair; diploma ve sertifikalarınızı istemektedirler. Ancak; bu belgelerin tamamı Macarcaya resmi bir ağızdan çevrilmelidir.
  • Çalışanlara ve ortaklara dair yapılan sözleşmelerin yine Macarca hazırlanması önem taşımaktadır.
  • Macaristan’da yapılacak işe dair bir plan hazırlanmalı ve konsolosluğa sunulmalıdır.
  • Eğer şirket şuanda işletiliyorsa; kamu kurumlarına bir borcunun bulunmaması gerekiyor. Ayrıca bu borcun bulunmadığına dair ilgili yazıların ve belgelerin hazırlanması gerekiyor.

Macaristan Şirket Kurma Vizesi Nereden Alınır?

Macaristan Şirket Kurma Vizesi başvurularınızı sizler için Marina Vize Başvuru Merkezi olarak titizlikle yapmaktayız. Profesyonel ekibimiz sayesinde yukarıda saydığımız tüm belgeleri ve diğer istenen evrakları sizler için hemen hazırlamaktayız. Böylece hayalinizdeki şirketi, hayal ettiğiniz ülkede kurabiliyorsunuz. Hemen bizlere ulaşarak detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca vereceğimiz hizmetle ne kadar ayrıcalıklı olacağınızı hissedeceğinizin garantisini vermekteyiz. Kesinlikle bizlere başvurduğunuz için pişman olmayacaksınız.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: [email protected]
Web: https://www.marinavize.com

Macaristan Ankara Büyükelçiliği

Adres: Sancak, Layoş Koşut Cd. No:2, 06550 Çankaya/Ankara

Telefon: (0312) 442 22 73

T.C. Budapeşte Büyükelçiliği

Adres: 1062 Budapest Andrassy ut 123 Hungary

Telefon: +36-1 478 91 30

4.90 / 5 (448 votes)
COPYRİGHT © 2005-2024 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.