Maldivler Turist Vizesi İstiyor Mu?

Kitaplara, filmlere ve şarkılara konu olmuş, Cennetin yeryüzündeki tasviri noktasında olan Maldivler’e gitmek ister misiniz? Kendine has yapısı ve doğa harikalarıyla eşsiz bir cennet olduğunu söyleyebiliriz. Her yıl Türkiye’den ve Dünya’dan on binlerce insan tatil yapmak, iş görüşmesi yapmak ve gezmek için Maldivler’e gitmektedir. Maldivler turist vizesi ile bu güzel ülkeye giden birçok insan güzel zamanlar yaşamaktadır.

Ancak bazı durumlarda da vize almanıza gerek kalmayabilir. Maldivler, misafirlerine 30 günlük ziyaretlerinde vize istemiyor. Yani 30 gün boyunca Maldivler’e vizesiz kalabilmeniz mümkündür. Ancak orada kalış süreniz 30 günü geçmesi durumunda da Maldivler Turist Vizesi almanız gerekmektedir.

Kısa Sürede Maldivler Turist Vizenizi Alabilirsiniz!

Maldivler, Dünya’daki tüm misafirleri için 30 günlük bir misafirlikte vize istemiyor. Ancak orada kalış süresi 31 gün olursa dahi ciddi sıkıntılar ve sorunlar yaşamaya sebep olabilir. Bu yüzden işinizi garantiye alabilir ve dilediğiniz kadar bu bölgede kalabilirsiniz. Maldivler Turistlik Vizesi alabilmeniz için gerekli prosedürleri yerine getirmeniz gerekmektedir.

Yoğun protokoller ve bilmediğiniz bir dil üzerinden vize işlemi almanız sizler için ciddi bir külfet ve zaman kaybı yaratacaktır. Bu yüzden alanında profesyonel bireylerden oluşan Marina Vize Başvuru Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede plan, programınızda herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14
Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (181 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.