Mali Özel Ziyaret Vizesi İçin Başvuru Evraklarınızı Hazırlamada Destek Veriyoruz

Ziyaretler konusunda millet olarak çok hassas bir yapıya sahibiz. Akraba ve aile ziyaretlerimiz için dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar gitmek isteriz. Bu gidişler özel gün ve gecelere denk gelebileceği gibi düğün cenaze gibi durumlarda da ayrıca bir anlam içerebilmektedir. Günümüzde dünyanın pek çok yeri artık çok yakın gelmektedir. Vize işlemleri için Marina Vize Başvuru Merkezi olarak sizlere uzman hizmet sunmaktayız. Bu bağlamda Mali vizesi alarak özel ziyaret yapmak istiyorsanız merkezimizden profesyonel kadromuzdan destek alarak işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Bu konuda tecrübeli personellerimizle hızlı bir şekilde işlemlerinizi güven çerçevesinde yapmaktayız.

Mali Özel Ziyaret Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Yurt dışına çıkışlarınızda vize yaptırmak için ilk akla gelen merkez olan Marina Vize Başvuru Merkezi olarak sizlere son derece hızlı şekilde hizmet vermekteyiz. Mali vize başvurusuiçin merkezimize gelerek bazı evrakları tamamlamanız gerekmektedir. Bu evraklar aşağıda maddeler halinde verilmiştir.

  • Geçerlilik süresi en az altı daha kalmış olan pasaportunuz ilk olarak sunmanız gereken evraktır.
  • Pasaportunuz son 10 yıl içerisinde alınmış olmalıdır ve içerisindeki bilgilerinizin güncel olması gerekmektedir. Aksi taktirde işleminiz onaylanmaz.
  • Vesikalık olarak çektirilmiş biyometrik 2 adet fotoğrafınızı gerekli evraklar arasına eklemeniz gerekmektedir. Bu fotoğraf güncel ve en fazla 6 aylık olmalıdır.
  • Kimliğinizin son güncel halinin fotokopisini çektirmeniz gerekmekte. Evlilik veya boşanma gibi durumlarda değişen bilgilerinize göre güncel kimliğiniz olmasına dikkat edin.
  • Alacağınız Mali vizesi için Mali vize başvuru formunu güncel ve eksiksiz olarak doldurmanız gerekecektir.
  • Ulaşım bilgilerinizi ve gittiğinizde kalacağınız yer bilgilerini vize evrakları ile birlikte bildirmeniz gerekmektedir.
  • Ziyaretiniz öncesi yine evraklar arasında uluslararası aşı karnenizi de sunmuş olmanız gerekmektedir.

Mali Özel Ziyaret Vizesi İçin Ödenecek Ücret Ne Kadar?

Yurt dışı ziyaretlerinizden bir tanesi olan Mali vize başvurusu için gerekli belgeleri hazırladıktan sonra Marina Vize Başvuru Merkezi olarak işleminizi en hızlı sürede tamamlamaktayız. Mali vize ücreti ise tek girişli olarak düşünenler için 170 dolar, çok giriş isteyenlere 220 dolardır.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

T.C. Bamako Büyükelçiliği

Adres: T.C. Bamako Büyükelçiliği, Cité du Niger II, M-105, Bamako / République du Mali

Telefon: +223 20210281

4.8 / 5 (157 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.