Mali Vizesi Öncesi Ulaşım ve Konaklama Bilgileri Şart

Mali’ye seyahat öncesinde vize almanız ve başvuru öncesinde seyahat, konaklama bilgilerinin hazır olması gerekmektedir. Ülkemizde Mali Büyük Elçiliği ve Mali Konsolosluğu bulunmamaktadır. Bu sebepten dolayı Mali vize başvuru konusunda uzman bir vize danışmanlık şirketinden hizmet alınması gerekiyor. Diğer ülke vizelerinde olduğu gibi Mali de vize başvurusunda bir takım belgeler talep etmektedir.

Mali vize başvurusunda Mali’ye sağlayacağınız ulaşımın bilgileri ve Mali’de kalacağınız yerin bilgileri de isteniyor. Ulaşım ve konaklama bilgilerine sahip olmayan başvuru sahiplerinin vizeleri olumsuz olarak sonuçlanmaktadır. Bu derece öneme sahip konaklama ve seyahat bilgileriniz yoksa telaş etmenize gerek yok. Marina Vize danışmanları tarafından her iki konuda da çözüm üretiliyor.

Mali Vizesi İçin Geçici Konaklama ve Seyahat Bilgileri

Mali vize başvurularında problem yaşanmaması ve olumsuz sonuçlanmaması için konaklama ve seyahat bilgilerinin nasıl sağlayacağınıza gelin birlikte bakalım.

Marina Vize Merkezi profesyonel bir şekilde ihtiyaç duyulan konaklama ve seyahat bilgileri için geçici rezervasyonlar yapılmaktadır. Vize sürecinin başarılı bir şekilde tamamlanması için yapılan geçici rezervasyonlar vize alındıktan sonra iptal edilebilir veya dilediğiniz şekilde değişiklik yapılabilmektedir. Mali seyahatlerinde Booking.com ve diğer internet siteleri üzerinden yapılan otel rezervasyonlarının da kabul edilmediği unutulmamalıdır.

Seyahat ve konaklama bilgilerinin gerekliliğinin haricinde Mali vizesi ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını aşağıdaki iletişim numaralarını kullanarak bulabilirsiniz.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (202 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.