Mısır Turistik Vize Ücreti 2020

Mısır turistik vize ücreti ile ilgili merak ettiğiniz detayları yazımızda bulabilirsiniz. Koronavirüs pandemisinin ardından turizmin hareketlendirilmesi için ülkeler tarafından birçok teşvik paketinin devreye alınacağı biliniyor. Kişisel koruyucu önlemlerini alarak birçok kişinin bu yaz da tatil planlarından geri kalmayacağı tahmin ediliyor. Mısır da turizmin canlandırılması için bu yaza özel olarak müze ve ören yerlerine girişte alınan ücretlerde yüzde 50 oranında indirim yaptığını açıkladı.

Benzer fırsatlardan yararlanarak unutulmaz bir Mısır deneyimi yaşamak isteyenlerin öncelikle Mısır vizesi alması gerekmektedir. Mısır vize başvuru sürecinde kişilerin ziyaret amaçlarına göre farklı vize seçeneklerinin sunulduğu görülüyor. Tatil amaçlı gerçekleştirilecek olan Mısır seyahatleri için turistik vize alınması gerekmektedir.

Turistik Mısır Vize Ücreti 2020

Aynı yılın farklı aylarında dahi vize ücretlerinde konsolosluklar değişiklikler yapabildiği için en net bilginin aşağıdaki iletişim numaralarından alınmasını tavsiye etmekteyiz. Bu yazımızda belirtilen vize ücreti 2020 Mayıs ayı için geçerlidir.

Mısır Konsolosluğu tarafından Türk vatandaşlarına turistik amaçlı vize başvurularında 30 günlük tek girişli vize verilebilmektedir. Vize süreci 30 ile 90 gün içerisinde sonuçlandığından dolayı seyahat planları yapılırken bu konuya da dikkat edilmesi gerekiyor.

Mısır için turistik vize ücreti 450 TL olarak belirlenmiştir. Bu ücretin içerisindeMarina Vize Başvuru Merkezi  hizmet bedeli de yer almaktadır. Ekstra herhangi bir ücret talebinde bulunulmamaktadır.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (168 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.