Mısır Turistik Vizesi Ücreti

Mısır turistik vizesi için başvuru yapmak isteyenlerin ilk olarak vize ücretini merak ettiği biliniyor. Genel olarak ekonomik ve unutulmaz bir tatil yapmak isteyenlerin son zamanlarda Mısır'ı tercih etmeye başladıkları dikkatlerden kaçmıyor. Mısır seyahatlerinde problem yaşanmaması için vize başvurusunun diğer ülkelere kıyasla daha erken bir tarihte yapılması gerekiyor. Konsolosluk yetkililerinin kararlarına bağlı olarak Mısır vize başvuru süreci 30 ile 90 gün arasında sürebiliyor. Bu sebepten dolayı erken tarihte başvuru yapmak seyahat planlarının aksamaması adına önem taşımaktadır. 

Bilindiği üzere Mısır vize başvurusu için kişilerin direkt olarak konsolosluğu gitmelerine gerek yoktur. Danışmanlık şirketleri aracılığıyla başvuru yapılabilmektedir. Fakat son yıllarda ülkemiz genelinde çok sayıda vize danışmanlık hizmeti veren şirketin faaliyete başladığı görülüyor. Alanında uzmanlığı bulunmayan kişi veya kişilerle verilen hizmetler sonunda büyük problemler ortaya çıkabilmektedir. Ayrıca kişilerden danışmanlık hizmet bedeli adı altında oldukça yüksek ücretler talep edilebiliyor. 

Yılların Verdiği Deneyim ile Profesyonel Danışmanlık

Marina Vize Başvuru Merkezi bünyesinde uzun yıllardan beri alanında uzman danışmanlar görev almaktadır. Profesyonel ve deneyimli danışmanlar aracılığıyla süreçte her hangi bir problem çıkmaması adına titizlikle süreç yönetilmektedir. Günümüz itibariyle Mısır için turistik vize ücreti 450 TL olarak belirlenmiştir. Bu ücretin içerisinde vize danışmanlık hizmet bedeli de yer alıyor. Kişilerden ayrıca bir ödeme talep edilmemektedir.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14
Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (197 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.