Moskova Vizesi Nasıl Alınır

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları, gerçekleştirecekleri Moskova ziyaretleri için vize işlemine tabi tutulacaktır. Moskova vizesi işlemleri için Rusya Ankara Büyükelçiliği ve Rusya İstanbul Başkonsolosluğu yetkilidir. Moskova’ya Vize almak isteyen Türk vatandaşları, şahsi başvuru tercihlerinde başvuruları için bu iki yetkili kuruma elden başvuru dosyasını teslim etmek zorundadırlar. Marina Vize Acentesinde, Moskova vize danışmanlığı almak isteyen vatandaşlarımız, konsolosluğa uğramadan vize işlemlerini sonuçlandırabilmektedir. Müşterimize özel olarak atadığımız personelimiz, müşterimizin tüm evraklarını eksiksiz bir şekilde temin ederek başvuru dosyasını konsolosluğa iletir. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz pek çok başarılı vize başvurularından edindiğimiz tecrübeler ile Moskova vize başvurularını kısa süre içerisinde olumlu sonuçlandırmaktayız. Onaylanan vizeler aynı gün içerisinde müşterimize posta ile ulaştırılmaktadır.

Moskova Vizesi Nasıl Alınır?

Moskova vizesi başvurusu için gereken pasaportlar için bir takım kurallar belirlenmiştir. Moskova vize işlemlerinde kullanılacak pasaportlarda yırtık veya deformasyon olmamalıdır. Pasaportun geçerlilik tarihi, Moskova’dan dönüş tarihinden sonra en az 6 ay daha geçerlilik süresine sahip olmalıdır. Bu tip eksiklikleri görülen pasaportlarla yapılan vize başvuruları reddedilecektir. Moskova vizesi işlemleri pasaporta işlenen bir vize türü olduğu için pasaportunuzda en az 2 adet boş vize sayfasının bulunması gerekmektedir. Pasaportunuzun bu şartları sağladığından emin olduktan sonra 2. Sayfasında bulunan pasaportun hamili bölümünün imzalı olmasına dikkat ederek pasaportunuzu vize başvurusuna uygun hale getirirmiş olursunuz. Vize başvurularında kullanılacak biyometrik fotoğraflar ile ilgili konsolosluğun belirlediği standartlar bulunmaktadır. 35 mm x 45 mm ebatlarında olacak olan biyometrik fotoğraflardan 2 adet istenirken, fotoğrafların beyaz arka fon üzerine çekilmiş olması, kişinin tüm ayrıntılarının net bir şekilde fotoğrafta belli olması gerekmektedir. Fotoğrafların kişinin güncel halini göstermesi amacıyla en fazla 6 ay içerisinde çekilmiş olması vize işlemleri için tavsiye edilmektedir. Pasaport ve fotoğraf işlemini halleden adaylar, Voucher Yabancı Turistik Kabul Belgesi ve Rusya’da bulunan tur operatörü tarafından temin edilecek garanti belgesini tamamlamaları gerekmektedir. Bu evraklar tamamlandıktan sonra başvuru sahibi, tüm Rusya Federasyonu ülkelerinde geçerli olacak seyahat sağlık sigortasını yaptırdıktan sonra Moskova Vizesi ücreti ödendi makbuzunu alarak, Rusça Moskova Vize Başvuru Formunu doldurarak imzalar. Tamamlanan başvuru dosyasını elden konsolosluğa teslim etmesi ile vize onay sürecine girilir. Acentemizden vize danışmanlığı hizmeti alan başvuru sahiplerinin, pasaportları ve fotoğraflarını tarafımıza posta yolu ile ulaştırmaları halinde kalan tüm evraklarını acentemiz personelleri tamamlayarak başvuru dosyasını konsolosluğa teslim eder. İnternet sitemizde bulunan Moskova Vizesi örneği üzerinden görüldüğü gibi onaylanmış hali ile Moskova vizesi tarafımızdan müşterimize ulaştırılır.

Moskova Vize Çeşitleri

Tüm Moskova ve Rusya vize çeşitleri için yetkili acente olan Marina Vize, 2 ila 60 iş günü arasında tüm Moskova vize çeşitleri için onay alabilmektedir. Moskova’ya Vize danışmanlığı almak için acentemizi tercih eden pek çok müşterimiz, verdiğimiz hızlı hizmetten oldukça memnun kalmıştır. Hiçbir problem yaşanmadan Moskova vize onayı, alındığı gün müşterimize posta ile ulaştırılmaktadır.

  • Moskova Turistik Vizesi: Turistik ziyaretler için Moskova, ülkemiz vatandaşları arasında oldukça popülerdir. Her yıl binler kişi kış tatillerinde Moskova’ya giderek ülkenin tüm güzelliklerini doyasıya gezmektedir. Acentemiz 15 günlük ve 1 aylık Moskova Turistik Vizesi onayını 5 iş günü içerisinde alabilmektedir.
  • Moskova Çalışma Vizesi: Moskova’da pek çok Türk çalışan bulunmaktadır. Yurt dışında çalışmak için pek çok kişinin tercih ettiği Moskova’ya 3 yıl süreli çalışma vizesi verilmektedir. Acentemiz tarafından 4000 Dolar ücret ile 60 iş günü içerisinde Moskova Çalışma Vizesi alınabilmektedir. Firma ile yapılacak yazışmalar ve gerekli tüm evraklar acentemiz tarafından temin edilerek konsolosluğa teslim edilecek, onay süreci yakından takip edilecektir.
  • Moskova Eğitim Vizesi: Moskova’da eğitim görmek isteyen Türk öğrencileri, Moskova Eğitim Vizesi aldıktan sonra hayallerindeki eğitim için önlerinde bir engel bulunmayacaktır. Moskova’ya eğitime gidecek öğrenciler için yorucu ve uzun zaman vize başvurusu işlemlerini acentemiz hızlı bir şekilde sonuçlandırmaktadır. Öğrencilerimize aldıkları vize onayı kapılarından teslim edilecek ve bulundukları şehirden ayrılmak zorunda kalmadan Moskova Eğitim Vizesi sahibi olabileceklerdir.
  • Moskova Evlilik Vizesi: Pek çok Türk gencinin hayalini süsleyen Rus eşi bularak dünya evine girebilmek için Moskova Evlilik Vizesi gerekmektedir. Acentemiz tarafından hızlı bir şekilde Moskova Evlilik Vizesi alınabilmektedir. Acentemiz, evlilik vizesi müracaatında bulunacak müşterimizin konsolosluğa uğramasına gerek kalmadan gerekli tüm başvuru işlemlerini hallederek vize onayını almaktadır. Siz düğün hazırlıkları ile uğraşırken acentemiz sizin adınıza vizenizi hızlı bir şekilde temin edecektir.
  • Moskova Express Vize: Moskova vize onay sürecini hızlandırmak acentemiz ile mümkündür. Turistik, ticari ve özel ziyaret amaçlı alınacak vize işlemleri için Express vize uygulaması yapılmakta olup, 2 iş günü içerisinde talep edilen vize onayı alınabilmektedir. Konsolosluğa gelme zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Hızlı seyahat ihtiyaçlarınız için acentemizde vize danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz.
  • Moskova Ticari Vize: İş adamları için vakit çok önemlidir. Acentemiz, Moskova Ticari Vize başvuru işlemlerini profesyonel bir şekilde çözüme ulaştırmaktadır. Vize danışmanlığı hizmeti alan şirket yetkililer, 3 aylık ve 1 yıllık çok girişli vize onaylarını 5 iş günü içerisinde alabilmektedir. Konsolosluğa gelme zorunluluğu bulunmaması ve hızlı onay alabilmemiz şirket yetkilileri için bulunmaz bir kolaylıktır.
4.90 / 5 (418 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.