Nijer Ticari Vize İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Afrika kıtasında yer alan, çoğunluğu çöllerle kaplı bir ülke olan Nijer fakir bir ülkedir. Nüfusunun çoğunluğunun Müslüman olduğu bu ülke ayrıca çok genç bir yaş gurubuna sahiptir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Nijer’e yapılacakları seyahatlerde vize alınması gerekmektedir. Ticari bir amaçla seyahat gerçekleştirmek isteyen vatandaşların vize başvurusunda bulunmaları ve ticari vize almaları gerekmektedir. Sadece siyah pasaport sahibi vatandaşlarımız 90 gün süreli olarak vizeden muaf olarak Nijer seyahatlerini gerçekleştirebilirler. Marina Vize Başvuru Merkezi Nijer ticari vize işlemlerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmaktadır. Yapacağınız ticari ziyaretlerinizi gerçekleştirmek için Marina Vize Başvuru Merkezi size destek olarak vize süresince gerekli başvuruları sizin adınıza yapacaktır. Nijer ticari vize 2020 yılına ait tüm bilgileri acentemize ulaşarak öğrenebilir ve vize işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Nijer Ticari Vize Nasıl Alınır?

Nijer vizesi almak için konsolosluk tarafından istenen gerekli belgeler temin edilerek başvuru yapılmalıdır. Nijer ticari vize başvurusu Nijer konsolosluğuna yapılırken istenen başvuru formu eksiksiz ve tam olarak doldurulmalıdır. Talebiniz doğrultusunda Marina Vize Başvuru Merkezi personeli tarafından sizin adınıza doldurulacak olan başvuru formu eksiksiz olacak ve bu sayede vize başvurunuz olumsuz sonuçlanmayacaktır. Marina Vize Başvuru Merkezi Nijer ticari vize işlemleri sırasında ulaşım ve konaklayacağınız otel rezervasyonları bulunmayan başvuru sahipleri adına geçici rezervasyonları gerçekleştirmektedir. Nijer ticari vize ücreti ticari ve turistik vize alımlarında değişmekte olup fiyat listesindeki fiyatlara vize harcı ve hizmet bedeli dahil edilmiştir. Nijer konsolosluğu yetkili acentesi olan Marina Vize Başvuru Merkezi konsolosluğa gitmenize gerek kalmadan her türlü vize işlemlerinizi gerçekleştirmekte ve evraklarınızı tam ve eksiksiz düzenleyerek konsolosluğa sizin adınıza teslim etmektedir. Profesyonel personeli ile size yardımcı olmak için çalışan firmamıza Türkiye’nin her şehrinden ulaşabilirsiniz. Anlaşmalı kargo firmalarımız aracılığı ile gerekli evrakları tarafımıza ulaştırarak hızlı bir şekilde vize işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Nijer ticari vize başvurusunda bulunan vatandaşlarımız konsolosluğa gitmeden danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirler. Ancak konsolosluğun gerekli gördüğü bir durum olursa başvuru sahipleri konsolosluğa mülakat için çağırılabilirler. Vize başvurunuzun olumsuz sonuçlanması durumunda konsolosluk harcı için ödediğiniz bedeli iade alamamakla birlikte vize sicilinizde olumsuz yönde etkilenmektedir. Bu sebeple profesyonel bir danışmanlık firması ile çalışmak daha olumlu sonuçlar alabilmek adına önemlidir.

Nijer Ticari Vize Kaç Günde Çıkar?

Nijer Ticari vize gerekli evraklar şu şekilde sıralanmaktadır;

  • İki adet boş sayfası bulunan ve vize bitiş süresi 6 aydan uzun olması gereken pasaport aslı ve arkalı önlü fotokopisi
  • 6 aydan eski olmayan 2 adet biyometrik fotoğraf
  • Başvuru sahibine ait olan ve T.C. kimlik numarasının net olarak gözüktüğü kimlik fotokopisi
  • Tam ve eksiksiz doldurulması gerekli olan başvuru formu
  • Ulaşım rezervasyonları ve seyahat boyunca kalınacak adres bilgileri ve rezervasyonları
  • Çalışılan veya sahibi olunan firmanın antetli kağıdına yazılacak olan ve firma yetkilisinin imzaladığı dilekçe
  • Teminatı en az 30.000 Euro olan yurt dışı seyahat sigortası
  • Son üç aylık hesap hareketlerini gösteren banka hesabı dökümü istenmekte ayrıca hesabınızda yolculuğunuzu finanse edecek kadar para bulunması gereklidir.
  • İşverenler ve çalışanlar için işyeri belgeleri istenmektedir.
  • Nijer firması tarafından firma antetli kağıdına yazılan ve imzalanan davetiye gönderilmelidir.

Nijer ticari vize danışmanlığı yapan acentemiz aracılığı ile gerçekleştirilecek vize işlemlerinizin sonuçlanma süresi 7 iş günü içinde gerçekleşmektedir. Express vize başvurularında süreç 3 iş gününe düşebilmektedir. Bu süreçleri göz önünde bulundurarak başvuru yapmanızda ve seyahatinizi planlamanız sizin adınıza faydalı olacaktır. Çünkü konsolosluğun yoğun olduğu dönemlerde veya resmi tatil günlerine denk geldiğinde vize sonuçlanma süreçleri uzayabilmektedir.

4.90 / 5 (511 votes)

Yorum Ekle

İsim gerekli
E-mail gerekli

Yorum gerekli
KVKK Metin onayı gerekli!
COPYRİGHT © 2005-2024 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi - KVKK Aydınlatma Metni

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.