Nijer Ticari Vize Ücreti Ne Kadar?

Nijer Ticari Vize Ücreti Ne Kadar?

Nijer ticari vize başvurularında belirgin bir artışın yaşandığı dikkatlerden kaçmıyor. Türkiye'nin Afrika genelinde yatırımlarını artırdığı herkes tarafından biliniyor. Bu duruma bağlı olarak iki ülke arasında sürekli olarak seyahatlerin gerçekleştirildiği görülüyor. Seyahat edenlerin sayısı artmasıyla birlikte bu alanda danışmanlık hizmeti sunan kurumlarda da aynı artış görülüyor. 

Bu noktada kişilerin doğru tercih yapması süreç açısından hayati bir önem taşıyor. Yeterli bilgi birikimi, yetkisi ve tecrübesi olmayan danışmanlık şirketlerinin insanların planlarına zarar verebildikleri belirtiliyor. Alanında uzman bir şirketin tercih edilmesi durumunda sorun yaşamadan Nijer vizesi alınabileceği unutulmamalıdır. 

Nijer Ticari Vize Ücretleri

Nijer hükümeti tarafından Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına 2 farklı ticari vize verilebiliyor. İki vize arasındaki tek farkın vize geçerlilik süresi olduğu görülüyor. Nijer tarafından Türk vatandaşları için sunulan ticari vize çeşitleri;

·        1 aylık Nijer ticari vizesi

·        3 aylık Nijer ticari vizesi

1 aylık ticari Nijer Ticari Vize Ücreti yazının yayınlandığı tarih itibariyle 150 Euro olarak belirlenmiştir. 3 aylık vize ücreti ise 205 Euro'dur. Belirtilen ücretler içerisinde konsolosluk vize masrafları ve danışmanlık ücreti yer alıyor. Marina Vize Başvuru Merkezi tarafından herhangi bir ekstra ödeme talep edilmemektedir.

Konsoloslukların aldıkları kararlara bağlı olarak vize ücretlerinde değişiklikler meydana gelebileceği için güncel ücretlerin mutlaka kontrol edilmesi gerekiyor. Marina Vize internet sitesi üzerinden tablo şeklinde detaylı bir şekilde paylaşılmaktadır.


Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: [email protected]
Web: https://www.marinavize.com


4.90 / 5 (448 votes)
COPYRİGHT © 2005-2024 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.