Nijerya Vize Ücretleri

Nijerya vizesi için öncelikle danışmanlık şirketine başvuru yapılması gerekiyor. Vize sürecinde herhangi bir problem yaşanmaması için de seçilen danışmanlık şirketinin deneyimi ve kadrosu büyük bir önem taşıyor. Bu sebepten dolayı tercih yapılırken gerekli hassasiyetin gösterilmesi gerekiyor. Aksi taktirde seyahat planlarının iptal edilmesine dahi yol açabilen problemlerin ortaya çıkabildiği görülmektedir.

Nijerya vize ücretleri Nijerya konsolosluğu tarafından belirlenmekte olup vize ücretlerinde zaman içerisinde değişimler yaşanabilmektedir. Bu yazıyı yazdığımız tarih itibariyle fiyatların geçerli olduğu unutulmamalıdır.

Nijerya Vize Ücreti Ne Kadar?

Marina Vize Başvuru Merkezi  tarafından internet sitesi üzerinden güncel vize ücretleri paylaşılmaktadır. Bu sebepten dolayı başvuru öncesinde en güncel bilgiyi Marina Vize merkezinin internet sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz. 2020 Temmuz ayı itibariyle vize ücretleri şu şekilde karşımıza çıkıyor.

  • 1 aylık Nijerya turistik vizesi 850 TL
  • 1 aylık Nijerya ekspres turistik vizesi 1100 TL
  • 1 aylık Nijerya ticari vize 850 TL
  • 1 aylık Nijerya ekspres ticari vize 1100 TL
  • 1 aylık Nijerya özel ziyaret vizesi 850 TL
  • 1 aylık Nijerya ekspres özel ziyaret vizesi 1100 TL

Aşağıda yer alan iletişim yollarından güncel bilgi alınabileceği unutulmamalıdır. Konsolosluk tarafından sıklıkla ücretlerde değişiklik yapılabilmektedir. Yukarıda belirtilen ücretler haricinde herhangi bir ödeme talep edilmemektedir.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: [email protected]
Web: https://www.marinavize.com

4.90 / 5 (483 votes)
COPYRİGHT © 2005-2024 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.