Öğrenciler İçin Portekiz Turistik Vize Kaç Gün Verilir?

Türkiye Cumhuriyeti genelinde üniversite öğrencilerinin yurt dışı deneyimi yaşamak istedikleri herkes tarafından biliniyor. Özellikle son yıllarda birçok öğrencinin en az 1 kere de olsa yurt dışı deneyimi yaşadığı dikkatlerden kaçmıyor. Uzmanlara göre her geçen gün bu sayının giderek artış göstereceği tahmin ediliyor. Bu duruma bağlı olarak da öğrenciler için Portekiz turistik vize başvurularında da benzer artışın yaşanacağı tahmin ediliyor.

Portekiz için turistik vize almak isteyen öğrencilerin ilk olarak güvenilir bir vize danışmanlık merkezi seçmeleri gerekiyor. Profesyonel bir danışmanlık şirketi sayesinde başvuru süreci çok daha rahat bir şekilde ilerlemektedir.

Portekiz Vizesi Kaç Gün Veriliyor?

Diğer Avrupa ülkelerinde olduğu gibi Portekiz için de yapılan vize başvurularında vizenin geçerlilik süresi konsolosluk kararıyla belirleniyor. Bu sebepten dolayı kişilerin başvurmuş oldukları vizenin türünden ziyade kişilerin durumları belirleyici olmaktadır. Belirleyici faktörler arasında kişilerin maddi durumları, meslekleri ve geçmişte gerçekleştirmiş oldukları yurt dışı seyahatler yer alıyor. 

Marina Vize Başvuru Merkezi birçok ülke için olduğu gibi Portekiz için de profesyonel bir şekilde danışmanlık hizmet sunmaktadır. Portekiz için vize başvurusunda bulunmak ve süreç hakkında detaylı bilgi almak için aşağıda iletişim detayları yer almaktadır. 

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14
Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.90 / 5 (420 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.