Pakistan Aile Ziyareti Vizesi İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Pakistan sınırları içerisinde aileniz ve akrabanız varsa ziyaret edebilmeniz için aile ziyareti vizesi almanız gerekir. Akraba ziyareti vizesi alabilmek için Pakistan sınırları içerisinde oturan ve akrabanızdan davet yazısı gelmesi gerekir. Davet mektubunun gelmemesi durumunda Pakistan Aile Ziyareti Vizesi alamazsınız. Pakistan akraba ve aile ziyareti vize işlemleri içerisinde olunması durunda noter onaylı olarak akrabalık ilişkisinin bulunduğu bir davete yazısı da kabul edilebilir. Ayrıca Pakistan sınırları içerisinde yaşayan ya da çalışan ve okuyan kişiyi görebilmek ya da iş arkadaşlarının ziyaret edebilmesi için Pakistan’ da bulunan ev sahibinin imzaladığı bir davet mektubu da işe yarayabilir. Pakistan sınırları içerisinde şirketlerden ya da bir kurumunda çalışan ya da öğrenim görüyorsa Pakistan Aile Ziyareti Vizesi 2020 alabilirsiniz.

Pakistan Aile Ziyareti Vizesi Nasıl Alınır?

İlk olarak Pakistan’ da aile ziyareti yapmak istiyorsanız; Pakistan sınırları içerisinde yaşayan akraba ya da ailenizin davet mektubu gereklidir. Daha sonrasında diğer tüm evraklarınızı tamamlamanız gerekecektir. Tamamlanması istenen Pakistan Aile Ziyareti Vizesi başvurusu esnasında pasaportunuz önemlidir. Ayrıca iki tane biometrik fotoğraf da istenen evraklar arasında olmak zorundadır. Pakistan aile ziyaret vizesi çıkarmak için yapmış olduğunuz yakınınız ya da ailenizin davet yazısı istenecektir. Bu davet yazısı noter onaylı olmak zorundadır. Davet yazısını yazan ve davet eden kişinin kimlik ve pasaport fotokopileri de sizden istenecek evraklar arasındadır. Aynı zamanda şirketin de Pakistan Başkonsolosluğuna yazmış olduğu vize talep dilekçesi de istenecektir. Artık kimlik fotokopinizi de tamamlamanız ardından son olarak pasaportunuzun işlem gören tüm sayfalarının da fotokopisi Pakistan Aile Ziyareti Vizesi işlemleri arasında yer alır. Tüm bu işlemlerle uğraşmak istemiyorsanız sizin için uğraşacak olan Marina Vize bulunuyor. Daha hızlı ve daha kolay bir şekilde vize işlemlerinizi halletmek istiyorsanız artık bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu aşamaların oldukça kolay olacağı ve daha sağlıklı bir şekilde olacağı üstelik Pakistan Aile Ziyareti Vizesi ücreti konusunda zorluk yaşamayacağınız bir firma ile anlaşabilirsiniz.

Pakistan Aile Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Genel olarak vizelerin çıkış tarihleri vize süresine ve hangi amaçla gidildiğine göre farklılık gösterir. Bu aşamada Pakistan Aile Ziyareti Vizesi gerekli evraklar tamamlamanız ardından 2 iş günü içerisinde vizenizi alabilirsiniz. Aile ziyareti vizesi evrakların tamamlanma aşamasına göre çıkış süresi farklılık gösterebilir. Ayrıca değerlendirme aşamasında da farklılıklar olabilir. Bazı söz konusu olan durumlar içerisinde Pakistan Konsolosluğunun sizin vermiş olduğunuz evrakları değerlendirmesi için sizden ek bir süre talep edebilir. Bu durum karşısında Pakistan ziyaretçisinin vizesi açıklanma aşamasında bekleyecektir. Tüm bu olasılıklar söz konusu olduğunda Pakistan aile ziyaret vizesi en fazla 3 hafta içerisinde çıkacaktır. Daha sonrasında Pakistan konsolosluğunun ihtiyaç hissetmesi durumunda sizden ek olarak evrak talep edebilir. Bu talep sonrasında Pakistan Aile Ziyareti Vizesi danışmanlığı devreye girebilir. Sizin için daha kolay ve daha hızlı bir şekilde olacak vize alma aşamasını bazı firmalar ilgilenebilir. Bu firmalar arasında Marina Vize size güvenilir ve hızlı bir şekilde yardımcı olacaktır. Sitemizi incelemeniz durumunda sizi her konuda bilgilendirerek net bir şekilde başvurularınızın onaylanmasını sağlıyoruz. Doğru bir tercih yapmanız ardından ailenizi ziyaret etmek istiyorsanız ve Türkiye sınırları içerisinden Pakistan’a gitmek istiyorsanız birkaç evrak tamamlamanız ardından bize teslim edebilirsiniz. Konsolosluklarla uğraşmadan sizin için tüm işlemleri biz yapıyoruz vizenizi hazır bir şekilde teslim ediyoruz. Ayrıca uçuş, otel rezervasyonlarını ve diğer Pakistan Vizesi işlemlerinizi de firmamız tarafından yapılabilmektedir.

4.90 / 5 (416 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.