Pakistan Ticari Vize İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Türkiye sınırları içerisinden Pakistan için ticari vize çıkarmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken bazı konular yer alır. Bunlar arasında evrakların tam olması ya da seyahat acentesinin önemi bulunur. Eğer Pakistan ticari vizesini çıkartmak istiyorsanız Pakistan Ticari Vize işlemleri için konsolosluğa başvuru yapmanız gerekecektir. Ticari vize ne işe yarar diye düşünüyorsanız; Normal Pakistan vizesinden farklı olarak Pakistan'da bulunan ticari faaliyetlere katılabilirsiniz. Pakistan fuarları için gezi düzenleyebilirsiniz. Pakistan sınırları içerisinde bir iş görüşmesi yapabilirsiniz. Pakistan sınırlarında seminerlere katılabilir ve toplantılar yapabilirsiniz. Bunun için Pakistan Ticari Vize 2018 işlemlerini başlatabilmeniz gerekir. Daha sonrasında artık sizden istenen evrakları tamamlamanız gerekecektir. Pakistan’ da ticari vize işlemlerinin yapılması için en önemli prosedür ise; Pakistan firması içerisinden davetiye yazılmasıdır.

Pakistan Ticari Vize Nasıl Alınır?

Pakistan ticari vize almak istiyorsanız ilk olarak sizden istenecek olan evrakları tamamlamanız gerekecektir. Ardından Pakistan Ticari Vize başvurusu yapılması gerekir. İlk aşama olarak Pakistan’dan size bir davet yazısı gelmesi gerekir. Bu davet yazısının içeriğinde ise Ticaret Odası onayının olması gerekir. Pakistan üzerinden gelecek bu davet yazısının olmaması durumunda Pakistan ticari vize almanız kabul edilemez. Daha sonrasında Türk vatandaşlarımız için Pakistan da bulunan ticari bir faaliyete gitmeleri durumunda ticari vize her zaman fayda sağlayacaktır. Tüm bunlar için vize alma aşaması oldukça zordur. Yorucu ve zor olan bu aşamalar için Marina Vize size her zaman yardımcı olacaktır. Sizin için vize işlemlerinizi tamamlayacak ve ardından uygun bir şekilde Pakistan seyahat işlemlerinizi başlatacaktır. Pakistan Ticari Vize işlemleri arasında acentemiz son derece güvenilir ve kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir. Pakistan ticari vize almanız ardından Pakistan sınırları içerisinde herhangi bir şekilde iş yeri açamazsınız, Pakistan’ da çalışamazsınız ayrıca Pakistan’ da bulunan herhangi bir iş yerine başvuruda bulunamazsınız. Dolayısı ile ticari vizenin süresi dolması ile ülke sınırlarına geri dönmeniz gerekir. Pakistan Ticari Vize ücreti hakkında bilgi almak istiyorsanız Pakistan konsolosluğu web sitesi içerisinden öğrenebilirsiniz. Ayrıca size sunmuş olduğumuz Marina Vize olarak da internet adresimizden vize işlemleri ve ücretleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Pakistan Ticari Vize Kaç Günde Çıkar?

Pakistan ticari vize için 3 ay / 30 gün olarak vize süreleri belirli olmuştur. 1 girişli olarak tercih ediyorsanız ve ticari vize istiyorsanız 2 iş günü içerisinde vizeniz çıkacaktır. Dilerseniz 1 yıl ve çok giriş olarak da ticari vize tercih edebilirsiniz. Pakistan Ticari Vize gerekli evraklar arasında önemli belgelerinizi eksiksiz bir şekilde tamamlamanız gerekecektir. Dolayısı ile ilk olarak pasaportunuz istenecektir. Daha sonrasında sizden 2 adet fotoğraf istenecektir. Fotoğraflarınız biometrik olmak zorundadır. Sizden istenen ölçüler arasında yaptırmanız sonrasında bir de davetiye gerekli olacaktır. Bu davetiyenin amacı Pakistan ticaret odasına kayıtlı olan bir firmanın sizi davet etmesidir. Pakistan şirketinin iletişim bilgilerinin yer aldığı bu davetiye içerisinde seyahatin amacı da yer almak zorundadır. Ayrıca tarihler de belli olması ile noter onaylı bir şekilde davetiye kabul edilecektir. Davetiyesiz bir şekilde Pakistan ticari başvurusu yapamazsınız. Sizden istenecek olan diğer evrakların arasında bir de dilekçe yer alacaktır. Ticari amaçlı olarak gittiğinizi beyan eden bir dilekçe olması gerekir. Son olarak Pakistan Ticari Vize danışmanlığı firmalarının yapmış olduğu otel ve uçak rezervasyonları dekontları da gerekli evraklar arasında yer almalıdır. Dilerseniz bu işlemler için her aşamada bizden destek alabilirsiniz. Tüm yorucu ve uğraşı bir kenara atabilirsiniz.

4.90 / 5 (420 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.