Pakistan Vizesi İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Ülkemizden seyahat için tercih edilen önemli destinasyonlardan biri olan Pakistan’a vize alma ile ilgili bazı önemli ipuçlarını bu yazımızda bulabilirsiniz. Konusunda deneyimli Marina Vize ekibi, Pakistan Vizesi konusunda sizlere ücretsiz danışmanlık yapacak, hazırlanması gereken evraklarla ilgili bilinmesi gerekenleri sizinle paylaşacaktır. Marina Vize, Pakistan Vize işlemleri konusunda yetkili bir kuruluştur. Detaylı bilgi için internet sitemizden veya irtibat numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Pakistan Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Umman kıyılarında kurulmuş bir ülke olan Pakistan, dört eyaletten oluşmaktadır. Başkenti İslamabat olan ülke Cumhurbaşkanlığı sistemi ile yönetilmektedir. İslamabat ülkenin başkenti olduğu gibi en çok ziyaretçi alan yerlerinden biridir. İngiliz yönetiminin uzun yıllar süren etkisi nedeniyle ülkede İngilizce konuşma oranı yüksektir. Bunun dışında Urduca ve Hintçe dilleri yaygın olarak kullanılır. Pakistan, özellikle kıyı ve orta bölgelerde yazların aşırı sıcaklarla geçtiği bir ülkedir. Pakistan’ın para birimi Pakistan Rupisidir.

Pakistan Vizesi Nasıl Alınır?

Ülkemizden Pakistan’a gitmek için vize almanız gerekir. Pakistan Vizesi için gerekli evraklar seyahat amacınıza göre değişiklik gösterebilir. Pasaportunuz dönüş tarihi itibariyle en az 6 ay daha geçerli olmalıdır. Bunun yanında pasaportunuzda vize için boş sayfa olmalı ve pasaportunuz yıpranmış olmamalıdır. Pakistan Vizesi başvuru formu dilerseniz kuruluşumuz tarafından doldurulabilir. Alacağınız vize türüne göre değişiklik gösterse de, vize çıkış süresi ortalama 10 iş günüdür. Pakistan Vize türleri arasında öne çıkanlar şöyledir:

Ticari Pakistan Vizesi

Turistik Pakistan Vizesi

Ekspres Pakistan Vizesi

Pakistan Eğitim Vizesi

Pakistan Ziyaret Vizesi

Pakistan Basın Vizesi

 

Marina Vize İle Kolay Pakistan Vizesi

Hızlı Pakistan Vizesi işlemleriniz için profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz. Seyahat öncesi vize işlemlerinizin her aşamasında kuruluşumuz yanınızda olmayı sürdürecektir. Uçak bileti ve otel rezervasyonlarımız kuruluşumuz tarafından yerine getirilir. Ülkemizin her şehrinden Pakistan’a Vize alma işlemleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

4.90 / 5 (420 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.