Polonya Turistik Vize İçin Sağlık Sigortası Kritik Öneme Sahip

Hayallerin ülkesi olarak öne çıkan Polonya için turistik vize başvurularında her daim yoğunluk yaşanıyor. Polonya turistik vize almak isteyenler için vize danışmanlık merkezlerinden sürekli olarak uyarılar yapılıyor. Diğer ülke vizelerinde olduğu gibi Polonya için de vize başvurusunda yurt dışı seyahat sağlık sigortasının bulunması gerekiyor. Seyahat süresince karşı karşıya kalınabilecek sağlık problemleri noktasında sağlık sigortası maddi ve manevi kurtarıcı rol oynamaktadır. 

Alanında uzman danışmanlar tarafından bu nokta es geçilmemekte ve gereken hassasiyet gösterilmektedir. Marina Vize Başvuru Merkezi aracılığıyla yapılacak vize başvurularında sağlık sigortası konusunda taviz verilmemektedir. Tekrar tekrar kontrol edilmekte ve hatta sağlık sigortası bulunmayan kişiler için dakikalar içerisinde sigorta yapılabiliyor. 

Polonya Turistik Vize Sağlık Sigortası Şartları Nelerdir?

  • Yurt dışı seyahat sağlık sigortası olarak yaptırılacak olan sigortanın tüm Schengen ülkelerini kapsaması gerekiyor. 
  • Sigorta teminatının en az 30 bin Euro olması gerekiyor. 
  • Sigorta başlangıç tarihi seyahat tarihinden bir gün önce, bitiş tarihi ise seyahat bitiş tarihinden bir gün sonra olmalıdır.
  • Sigorta poliçesinin aslı ıslak kaşeli, fotokopisi ıslak imzalı olmalıdır.

Sigorta yaptırmak için veya vizeye başvurmak için aşağıdaki iletişim bilgileri yer alıyor. Tüm bunların yanı sıra iletişim numaraları üzerinden merak edilen tüm konularda bilgi alınabilmektedir. 

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14
Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: [email protected]
Web: https://www.marinavize.com

4.90 / 5 (448 votes)
COPYRİGHT © 2005-2024 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.