Polonya Vizesi için Gerekli Evrakları Sizin için Hazırlıyoruz

Polonya; kültürüyle, havasıyla, insanlarıyla birçok ülkeye göre farklı gelenekleri bir arada bulunduran bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Tüm Avrupa ülkelerini gezmiş olabilir ve birçok ülkeye turist vizesi alarak ziyaret gerçekleştirmiş olabilirsiniz. Ancak Polonya’ya gittiğinizde turunuza yeni başladığınız düşüncesine kapılacaksınız. Eğer siz de farklı bir ülke görmek ve bambaşka bir anıyı hafızanızda biriktirmek isterseniz; hemen Polonya Vizesi başvurusu yapmaya hazırlanın. Polonya Vizesi alabilmek için gereken evrakları hemen toparlayın ve uçağınıza binerek Polonya istikametine doğru yola çıkın. Bu noktada size yardımcı olacak kurum ise; Marina Vize Başvuru Merkezi olacaktır.

Polonya Vizesi için Gerekli Evraklar Nelerdir?

Polonya’ya gitmeye karar verdiyseniz hemen evraklarınızı hazırlamanız gerekiyor. Ancak çok fazla telaş etmenize gerek yok. Çünkü; sizler için Polonya Vizesi için gerekli evraklar yazımızı hazırlayarak tüm evrakları aşağıda sıraladık. Hemen bu evraklar hakkında bilgi alarak; hazırlıklarınızı yapmaya başlayabilirsiniz. Hayalinizdeki tatilin gerçek olmasına artık çok az kaldı…

  • İlk olarak sizden 2 adet biyometrik fotoğraf talep edilmektedir. Bu fotoğraflar için Hollanda bazı şartlardan söz etmektedir. Fotoğrafların her ikisi de aynı ve güncel olmalıdır. Fotoğraflarda simanız net bir şekilde belli olmalıdır. Son olarak da; fotoğrafın arka fonu beyaz olmalıdır. Aksi halde fotoğraflar kabul edilmemektedir.
  • Sağlık Sigortanızı yaptırmanız gerekmektedir. Bu sigortanın bir miktar teminatı bulunması zorunludur. Hollanda tarafından istenen teminat bedeli; 30.000 Euro’dur.
  • Eğer Türkiye’de çalışan bir kişi olarak Hollanda’ya gidecekseniz; Hollanda işyerinizden izin yazısı almanızı ve teslim etmenizi talep etmektedir.
  • Eğer çalışmayan ev hanımı ya da öğrenci konumundaysanız; Polonya’daki masraflarınızı kim karşılayacaksa o kişiye dair bilgileri sunmanız lazım.
  • Son olarak sizden başvurunuzdan itibaren son 3 aylık dönemdeki banka hesap dökümleriniz talep edilmektedir.

Polonya Vizesi Çıkarmak için En İyi Vize Başvuru Merkezi

Polonya Vizesi onaylatmak için karar kıldıysanız; biraz şartları zorlayan evrakları istediklerini fark etmişsinizdir. Yukarıda evrakları hazırlayabilmek adına kendinize en iyi vize başvuru merkezi aramaya başladıysanız; artık arayışlarınıza son verebilirsiniz. Çünkü;Marina Vize Başvuru Merkezi olarak verdiğimiz hizmet, edindiğimiz deneyimle en iyi vize onaylatma hizmetini bizden alabilirsiniz.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

Polonya Ankara Büyükelçiliği

Adres: Kavaklıdere, Çankaya Mahallesi, Atatürk Blv No:241, 06680 Çankaya

Telefon: (0312) 457 20 00

T.C. Varşova Büyükelçiliği

Adres: Ul. Rakowiecka 19, 02-517 Warszawa Poland

Telefon: +48 513 873 909

4.8 / 5 ( votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.