Romanya Vizesi Almak Zor Mu?

Romanya vizesi başvuru sürecinde ve sonrasında problem yaşanmaması için birkaç noktaya dikkat edilmesi gerekiyor. Günümüzde ülkemiz genelinde, özellikle de İstanbul’da faaliyet gösteren birçok vize danışmanlık şirketi yer alıyor. Sektör deneyimi yeterli seviyede olmayan şirketler aracılığıyla yapılan başvurularda genel olarak problemlerin yaşandığı biliniyor. Seyahat planlarında aksama ve iptal gibi olayların yaşanmaması için bu noktaya gereken özenin gösterilmesi büyük bir önem taşıyor. Sektörde deneyim sahibi ve profesyonel şirketler aracılığıyla yapılan başvurularda vize süreci herhangi bir stres yaşamadan atlatılmaktadır.

Tabi her ülke için geçerli olduğu üzere bu noktada kişilerin durumları ve geçmiş seyahat deneyimlerinden dolayı vize başvurularına red alınabildiği de unutulmamalıdır.

Romanya Vizesinde Belgelere Dikkat

Marina Vize Merkezi tarafından belge konusuna büyük bir hassasiyet gösterilmektedir. Romanya tarafından kişilerin sahip oldukları meslek gruplarına göre istenen belgelerde küçük farklılıklar yaşanabiliyor. Bu sebepten dolayı belgelerin hazırlanma sürecinde uygun belgelerin temin edilmesi ve belgelerin doğru bilgileri içermesi son derece önemlidir. Aksi taktirde belge konusunda yaşanan problemlerden dolayı vize sürecinin uzayabildiği sürekli olarak ifade ediliyor.

Profesyonel danışmanlar tarafından belgelerin hazırlanmasından sonra son bir kontrol yapılmakta ve bu kontrol sayesinde belge noktasında meydana gelebilecek problemlerin ortadan kaldırılması amaçlanmaktadır.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (169 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.