Ruanda Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2020

Sizler için hazırladığımız bu yazıda Ruanda vizesi için hangi evrakların gerekli olduğu ile ilgili bilgi vermeyi amaçlıyoruz. Ruanda vize başvurularında sürecin olumlu olarak sonuçlanabilmesi için istenilen belgelerin eksiksiz ve doğru bir şekilde teslim edilmesi gerekiyor. Aksi taktirde vize sürecinde istenmeyen problemlerin ortaya çıkabileceği unutulmamalıdır.

Vize başvurusu için gerekli belgeler elden teslim edilebildiği gibi Marina Vize danışmanlarına kargo yolu ile de teslim edilebilmektedir. Kişilerin İstanbul’a gelmesine gerek kalmamaktadır.

Ruanda Vizesi Gerekli Evraklar

  • Vizenin bitiş süresinden itibaren minimum 6 ay daha geçerli olan ve son 10 yılda alınmış pasaport.
  • 2 adet biyometrik fotoğraf.
  • Kimlik fotokopisi. (Yeni kimlik kullanılacaksa e-devlet üzerinden tam vukuatlı nüfus kayıt örneğinin de sunulması gerekiyor)
  • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği.
  • Ruanda Vize Başvuru Formu
  • Ruanda seyahati için seyahat bilgileri.
  • Ruanda’da konaklama yapılacak yerle ilgili detaylar.
  • Ruanda Konsolosluğu’na yazılmış dilekçe.

Yukarıda belirtilen belgelerin taşıması gereken özellikler ve detaylı bilgiler internet sitemizdeki vizeler bölümünde yer almaktadır. Bu yazı ön bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Ayrıca aşağıda yer alan iletişim numaraları aracılığıyla da merak edilen detaylar öğrenilebilmektedir.

Marina Vize Başvuru Merkezi  danışmanları vize sürecinin öncesinde ve sonrasında profesyonel bir şekilde hizmet vermektedirler. Vizenin sorunsuz bir şekilde alınabilmesi için tercih edilen danışmanlık şirketinin son derece büyük bir önem taşıdığını unutmamak gerekiyor.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (152 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.