Rusya vize Başvurum Red Edilir mi?

Rusya vize başvurusu yapan kişiler henüz birkaç saat geçmiş olmasına rağmen sürecin nasıl sonuçlanacağına dair stres yaşamaktadırlar. Özellikle red edilme korkusunun yaşandığı dikkatlerden kaçmıyor. Birçok ülkede olduğu gibi Rusya ziyaretlerinde de öncelikle vize alınması gerekiyor. Vize sürecinde hazırlanması gereken evraklar eksiksiz bir şekilde hazırlandıktan sonra profesyonel danışmanlardan hizmet almanız tavsiye ediliyor. Belgelerin tam, eksiksiz ve doğru olduğundan emin olduktan sonra belgeler teslim edilmekte ve süreç resmi olarak başlamaktadır.

Bu noktada birçok kişinin red edilme korkusu yaşadığı biliniyor. Henüz konsolosluk tarafından göz önüne hangi bilgilerin alındığı ve hangi kriterlere göre görev verildiği net olarak bilinmiyor. Diğer ülkelerin vize başvuruların red edilenlerin durumları göz önüne alındığında belirgin bir takım özellikler ortaya çıkıyor.

Vize Başvurum Red Edilir Mi?

Vize başvurusunda belgelerin tam ve eksiksiz olmasının yanı sıra kişinin maddi durumu, Türkiye’deki sahip olduğu meslek ve daha önce yaşadığı seyahat deneyimleri oldukça etkili olabiliyor. Özellikle daha önce yurt dışı seyahatlerinde yasa dışı konularda problem yaşanması vize sürecini olumsuz etkiliyor. Bu gibi durumların olmaması durumunda ise vize başvuru sonucu kısa bir süre içerisinde sonuçlanmaktadır. Genel olarak bakıldığında da olumlu sonuçların alındığı görülüyor.

Marina Vize Merkezi tarafından sürecin olumlu olarak sonuçlanabilmesi için tüm özen gösterilmektedir. Detaylı bilgilendirme için aşağıdaki numaralardan bilgi alabilirsiniz.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.90 / 5 (367 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.