Rusya Vize Başvurusu

Günün sıkıcı sıradan maraton gitmesinden sıkıldıysanız yurt dışı gezisi size çok iyi gelecektir. Yurt dışı gezi denilince birçok kişinin aklına evrak, başvuru, zaman kaybı akıllara gelir ve gitmekten vazgeçerler. Ama buna hiç gerek yok aynı gün vizenizi acentemizden alabilirsiniz. Mesela Rusya’ya gitmek istiyorsunuz ve acentemize başvurdunuz ne kadar kolay Rusya vize başvurusu yaptığınızı görünce bu düşüncenizin yersiz olduğunu anlayacaksınız. Ülkemiz Rusya ile olumlu ilişkide olduğu için görülmeye değer ülkeler arasında yer alabilir.

   Rusya Vize Başvurusu İçin Gerekli Olan Evraklar

  1. Pasaport: pasaportunuz Rusya seyahatinin dönüş tarihine kadar geçerli en az 6 ay gererli olması gerekir. Pasaportun ikinci sayfasında yer alan pasaport sahibinin imzasını atması gerekir. Pasaportunuzun yıpranmış yırtık yazıları silik olmamasına özen gösterin. Rusya vizesinin yapıştırılması için boş sayfası olması gerekir.
  2. 2 adet fotoğraf: fotoğrafın arkası beyaz olmalı ve 6 aydan eski olmamasına özen göstermeniz gerekir.
  3. Rusça diline uygun başvuru formu olmalıdır. Marina turizm dolduracaktır.
Rusya Vize Örneği

Rusya Vize Örneği

Sadece bu üç gerekli olan belge size aittir. Ne kadar kolay değimli mi? Geri kalan işlemler bize aittir. Arkanıza yaslanın ve gezeceğiniz yerlerin planını yapın.  Rusya vize başvurusu için geri kalan şu 3 belgeyi acentemiz size verecektir. Aynı gün anında hizmet göreceksiniz. Bekleme derdi olmayacak. Ertesi gün seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli.

  1. Yabancı turist kabul belgesini (Voucher) alınması gerekir.
  2. Rusya’daki tur operatöründen garanti mektubu olması gerekir.
  3. Rusya federasyonundan geçerli olacak şekilde seyahat sağlık sigortası olması gerekir.

Rusya Vize Başvurusu İçin İl Dışından Gelen Başvurular

Bunların dışında Rusya vize başvurusu için  gerekli olan tüm evrakları acentemiz size temin edecektir. Rusya vizesi  için sizin konsolosluğa gelmenize gerek yoktur. İl dışında bize gönderdiğiniz pasaport ve evrakları elimize geçer geçmez aynı gün işlemlerini yapıp ve aynı gün size hızlı bir şekilde ulaşabilecek kargoya veriyoruz. İşte bu kadar da hızlı hizmet veriyoruz. Bu yüzden Rusya vize başvurusu ne zaman elime ulaşır gecikir mi diye düşünmenize gerek yok. Kargo ile gönderilen evraklar ücretsizdir. Sizden herhangi bir ücret talep edilmez.

4.90 / 5 (418 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.