Rusya Vizesi Nasıl Alınır?

Rusya’ya gitmek üzere hazırlık yapan kişilerin vize alması gerekmektedir. Bu konuda size yardımcı olacak birçok firma bulunmaktadır. Rusya’nın konsolosluk sitesinde yer alan şartları yerine getirerek ve oradaki yönlendirmeler uyarak vize başvurusunda bulunmak mümkündür. Rusya vizesi alabilmek için pek çok yol bulunmaktadır. Rusya’ya turist olarak gitmek istediğinizi bildirip kısa süreli vize başvurusunda bulunarak vize başvurusunda bulunabilirsiniz. Diğer bir yol ise Rusya’dan bir şirket tarafından çalıştırılmak üzere istekte bulunulması ile vize almaktır.

Rusya Vizesi Örneği

Rusya Vizesi Örneği

Ayrıca öğrenci olarak Rusya’ya gidenlerin öğrenci vizesi alması gerekmektedir. Bütün bu yolların her birinde değişmeyen tek durum Rusya’nın vize konusuna çok önem vermesidir. Bu sebeple vize aldığınız firmanın sizi doğru yönlendirmesi çok büyük önem arz etmektedir. Rusya’ya gitme hazırlığında başlamak üzere Rusya’ya gittiğinizde orada tüm işlemlerinizde yanınızda olan Marina vize ile iletişime geçmeniz işleriniz daha çabuk ve sorunsuz halledilmesi açısından uygun olacaktır.

Rusya Vize İşlemleri

Rusya’ya gitmek isteyenler için vize işlemlerinin daha basit hale getirilmesinde Marina vize yardımcı olmaktadır. Rusya konsoloslukları ile yapılacak yazışmalardan gerekli olan evrakların hazırlanmasına kadar oldukça uzun ve karmaşık bir süreç olarak görülen Rusya vizesi alma işlemleri iyi bir vize merkezi ile kolaylıkla ve kısa sürede halledilebilmektedir. Marina vize Rusya’ya vize başvurusunda bulunacak kişilere danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Sizinle her türlü sorularınız ve sorunlarınızla ilgili iletişim kurarak bilgilendirme yapılarak vize işlemlerinizin halledilmesi için çalışmalar yapılmaktadır. Böylece vize alma işlemleri sizin için vakit kaybı olmaktan çıkacaktır.

Rusya vizesi almak üzere Rusya Büyükelçiliğine veya Konsolosluğuna dilekçe ile yapılan başvurunun ve evrakların teslim edilmesi ve harcın ödenmesinin ardından alınmak istenen vizenin türüne göre 4 ile 10 gün arasında süren bir karar aşamasından sonra size olumlu veya olumsuz bir sonuç verilmektedir. Rusya’ya acil olarak giriş yapmanız gerekiyorsa vize kararının hızlandırılmasını dilekçe ile isteyebilirsiniz. Vize alma süresi bazı durumlarda evrakların incelenmesinin uzun sürmesi sebebiyle 1 aya kadar uzatılabilmektedir.

Voucher Belgesi

Vize alımlarında yardımcı olunan pek çok konudan biri de Voucher (Volçır) Yabancı Turistik Kabul Belgesi’nin Marina vize tarafından alınmasıdır. Voucher (Volçır), vize sırasında istenen önemli bir belgedir. Bu belgeler seyahat acenteları tarafından hazırlanarak  gideceğiniz yerde kalacağınız otele gönderilmektedir. Marina vize tarafından hazırlanarak otele gönderilen bu belgede sizinle ilgili ve yapacağınız seyahatle ilgili tüm bilgileri içermekle birlikte Marina vize ile ilgili de iletişim bilgileri bulunmaktadır. Voucher (Volçır) belgeleri bizim tarafımızdan hazırlanarak diğer işlemlerinizle birlikte otelinize gönderilebileceği gibi hazırladığımız belgeleri satın alıp işlemlerinizi kendiniz takip edebilirsiniz

4.90 / 5 (418 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.