Rusya’ya Vize

Rusya’ya Vize

Türkiye ve Rusya arasında bazı problemlerden dolayı artık Rusya’ya gitmek isteyen vatandaşlarımız vize alma zorunluluğundadır. Avrupa ülkeleri içerisinde yer alan Rusya’ya vize aldıktan sonra kolay yoldan ziyaretlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Fakat elinizde vizeniz yoksa Rusya’ya gidemezsiniz. Seyahat planınız içerisinde Rusya varsa mutlaka detaylı şekilde araştırma yapmanız gerekir.

Rusya Vize Örneği

Rusya Vize Örneği

Rusya ziyareti için hangi belgeler gerekli, ne kadar sürede orada kalabilirsiniz, Rusya’ya vize şartları neler, nereye başvurmalıyım gibi daha pek çok sorularınıza mutlaka cevap bulmanız gerekiyor. Her ne kadar şu aralar Türkiye ve Rusya arasında ki soğuk rüzgârlar yok olsa da vize olayında gelişme söz konusu olmadı. Hal böyle olunca da vatandaşlarımız artık Rusya’ya gitmek için vize almaya çalışıyor. Rusya’ya vize alarak çok rahat bir şekilde ziyaret etmeniz mümkündür. Ziyaretlerinizi ticaret, eğitim ya da tatil amaçlı olarak planlayabilirsiniz.

Rusya Vizesi İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Rusya vizesini sorunsuz şekilde alabilmeniz adına öncellikle sizden istenenleri yerine getirmeniz gerekir. Rusya vizesi için mutlaka hazırlamanız gereken evraklarınız olacaktır. Bunlar;

  • Rusya vizesi için gerekli olan önlü ve arkalı olarak çekilmiş 2 adet fotoğraf ( arka fonu beyaz olmalıdır)
  • Pasaport
  • Gidiş ve dönüş uçak bileti çıktısı
  • Başvuru formu olmalı
  • Seyahat etmenize mani olmayacak kanıtını gösteren seyahat sağlık raporu
  • Voucher belgesi ve Garanti Belgesi
  • Ekstradan varsa otel ya da ev rezervasyonu ( bu belgeyi sunma zorunluluğu yoktur. Fakat size artısı olması açısından sunabilirsiniz)

Rusya Vizesi Nereden Alınır?

Her ne kadar vize için çeşitli acenteler bulunuyor olsa da çoğu sizin istediğiniz sonuçları sunmuyor. Marina acente, vize işlemlerinizde a’dan z’ye yanınızda olarak sorunsuz şekilde Rusya’ya yolculuk yapmanıza yardımcı oluyor. Rusya’ya vize konusunda bilgili, eğitimli ve aynı zamanda deneyimli kadrosuyla destek veriyor. Rusya şehrinin tanıtımını da yaparak oraya gittiğiniz an yabancılık çekmemenizi sağlıyor. Bu sayede daha Rusya’ya adım atmadan bile az çok ülke hakkında fikir sahibi olma şansına sahip olmaya başlıyorsunuz. Sadece bununla sınırlı kalmayarak isteğinize göre konaklama gibi ihtiyaçlarınızda el atarak yüzünüzün gülmesini sağlıyor. Zamanınız dar olduğundan dolayı vize işlemlerinizin sorunsuz şekilde yürütülüp olumlu şekilde onay alması gerekiyor. Rusya ülkesinde gitmek için vize talebi bulunduğunuz an ret cevabıyla karşı karşıya kalmak istemiyorsanız doğru seçimler yapmanız gerekiyor.

Rusya Vize Fiyatları

Marina vize acente’nin size en güzel avantajlarından birisi de vize için gerekli olan evrakları hazırlamanıza gerek kalmayacaktır. Çünkü evrakların hazırlanma işlemi acente bünyesinde yer alan deneyimli kadromuz tarafından yapılmaktadır. Böylelikle sizlere vakit kazandırılmaya çalışılmaktadır. Üstelik Marina vize Acente şubemizle tanıştıktan sonra konsolosluğa gitme zahmetinden kurtulmuş olacaksınız. Konsolosluğa gittiğinizi düşündüğümüzde masraflarınız daha fazla artmış olacaktı. Fakat masraflarınızı yarı yarıya düşürerek daha fazla tasarruf yapma şansına sahip olacaksınız. Rusya vize işlemleri konusunda son derece hızlı ve tertipli şekilde davranarak kısa zaman zarfında olumlu sonuçlanmasına yardımcı olmaktadır.

Evraklarınızı kargo şirketleri yoluyla şubemize en hızlı şekilde ulaştırarak işlemlerimizi yapmamızı sağlayabilirsiniz. Tam yetkiye sahip acente olarak sektörde yerimizi almaktayız. Ortaya koymuş olduğumuz başarılı çalışmalar neticesinde en çok tercih edilen acentelerden biri olma özelliğine sahibiz.

Vize Süresi Ne Kadar?

Vize süresi için vatandaşlarımıza fiyat listesi sunmuş bulunuyoruz. Buna göre belirtmiş olduğumuz listeye göz atarak tercihlerini tarafımıza bildirebilirler. 15 Günlük, 1 aylık, 1 senelik, 3 aylık, 3 yıllık gibi süreye kadar geçerli olan vizelerini gönül rahatlığıyla giriş ve çıkışlarda kullanabilirler. Güzel şehirlerden biri olan Rusya’yı da artık daha yakından görme şansına sahip olabilirsiniz. Zamanlarınızı güzel şekilde geçirerek sorunsuz olarak ülkemize tekrar dönüş yapabilirsiniz. Vizenizi alırken özel ziyaret yahut ticari vize olarak başvurularınızı yapabilirsiniz. Burada önemli olan noktalardan birisi de Rusya’ya ne için gidiyor olmanız diyebiliriz. Doğal olarak gideceğiniz durum itibarlıyla vize sürenizde bir değişiklik durumu söz konusu olabilir.

Vize Danışmanlığı İçin Marina Vize Acente

Acentemiz gerekli ön görülen evraklar tamamlandıktan sonra evraklarınızı teslim eder. Sadece teslim etmekle sınırlı kalmayarak aynı zamanda takibini sürdürmektedir. Vizenizi öğrenci, özel ziyaret amaçlı ya da ticari için alabilirsiniz. Tabi ki hangisi için vize almak istiyorsanız bunu acentemize belirtmeniz gerekiyor. Marina vize acentesi olarak bizlerde üzerimize düşen vazifeyi en güzel şekilde yerine getireceğiz. Öğrenci, ziyaret ya da ticari amaçlı vize almak için hangi belgelerin hazırlanması gerektiği konusunda bilginiz yoksa bile vize danışmanlığı yapan acentemiz sayesinde detaylı bilgiye sahip olacaksınız.

Hizmetlerimizi 7/24 sürekli olarak gerçekleştirdiğimiz için istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sadece telefon üzerinden iletişime geçmekle sınırlı kalmayarak dilerseniz şubemizde ziyaret edebilirsiniz. 1     Ocak 201″6 tarihinden itibaren vize muafiyeti ortadan kaldırıldığı için artık Rusya’ya gitmek için vize almak zorunda kalacaksınız. Aksi takdirde Rusya’ya gidemezsiniz. Vizeniz en fazla 5 gün gibi bir süre zarfı içerisinde sonuçlandırılacaktır. Bazen Rusya ülkesine acil gitme zorunluluğunda olunabiliyor. Böyle acil durumlarda ise vizenizin durumu daha kısa süre içerisinde açıklanabilir. Marina vize acente, Rusya konsolosluğu tarafından olumsuz bir durumla karşı karşıya kalmamanız adına elinden gelenin fazlasını ortaya koymaktadır. Rusya’nın yanı sıra daha pek çok farklı ülkeleri ziyaret etmek istediğiniz an güvenilir ve bir o kadar da başarılı çalışmalar ortaya koyan acenteniz yanı başınızda olacak. Bundan böyle Avrupa ziyaretlerinizi gerçekleştireceğiniz an endişe duymayacaksınız. Vizeniz için gerekli olan tüm adımlar harfi harfine yapılacak ve olumlu sonuçlanması sağlanacaktır.

4.90 / 5 (418 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.