Sadece 1 Günde Küba Turist Vizesi Nasıl Alınır?

Kısa süre içerisinde Küba turist vizesi almak isteyenler için büyük bir kolaylık sağlanıyor. Bilindiği üzere seyahat planlarının en belirleyici noktası vize süreci olmaktadır. Vize alınamadığı taktirde uzun zamandır plan yapılan ülkelere seyahat etmek imkansız hale gelmektedir. Ülkemiz ülkeler ile vize konusunda muafiyet anlaşmaları yapmak istese de birçok ülke Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından vize talep etmektedir. Küba da vize şartı arayan ülkeler arasında yer alıyor. 

Özellikle seyahat planlarındaki sıkışıklık ve kişinin kendi hayatının yoğunluğu sebebiyle vize için yeterli vakit ayırmak güç hale gelebiliyor. Bu gibi durumlar için Marina Vize Başvuru Merkezi tarafından sadece 1 iş günü içerisinde Küba vizesi alma imkanı sağlıyor. 

Küba Ekspres Turistik Vize İmkanı

Alanında uzman vize danışmanları tarafından yürütülen süreç profesyonel bir şekilde sonuçlandırılmaktadır. Tüm gerekliliklerin eksiksiz bir şekilde sağlanması durumunda sadece 1 iş günü içerisinde Küba için turistik vize alınabiliyor. Böylelikle vize için ayrı bir zaman ayırmaya gerek kalmadan ve stres yaşamadan vize çıkabilmektedir. 

Ekspres Küba vizesi almak isteyenlerin detaylı bilgi için aşağıda yer alan iletişim bilgileri üzerinden irtibata geçmeleri yeterli olacaktır. Ayrıca internet sitesi üzerinden vizeler kategorisine giriş yapılarak da Küba için gerekli tüm bilgilere ulaşılabiliyor. 

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14
Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.90 / 5 (418 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.