Senegal Turistik Vize Ücreti

Senegal seyahatiyle Afrika’nın doğasını görmek ve farklı bir kültüre sahip olmak isteyenlerin öncelikle Senegal Turistik vizesi için başvuru yapması gerekiyor. Senegal Konsolosluğu tarafından yetkilendirilen acenteler aracılığıyla vize başvuruları kabul edilmektedir. Kişilerin konsolosluklara bizzat başvurmaları gerekmiyor.

Senegal vize başvurularında deneyim sahibi danışmanların rehberliğinde gerçekleştirilen başvurular büyük oranda olumlu olarak sonuçlanmaktadır. Konsolosluk vize başvurularını iki ana kategoride değerlendiriyor. Kişilerin de seyahat amaçlarına uygun olarak başvurmaları gerekmektedir. 2020 itibariyle Senegal için 1 aylık 1 girişli turistik vize ücreti 100 Euro olarak belirlenmiştir.

Senegal Ekspres Turistik Vize İmkanı

Normal turistik vize haricinde seyahat planları son günlerde belirli olan kişiler için ekspres vize imkanı da sunuluyor. Normal vize 8 iş günü sürebilirken, ekspres vize hizmetiyle 4 iş günü içerisinde vize alınabilmektedir. Ekspres vize ile normal vize arasında 30 Euro fark bulunuyor. Ekspres vize ücreti için 130 Euro ödenmesi gerekiyor.

Başvuru yapan kişinin seyahat planına ve aciliyetine göre ekspres vize başvurusunda bulunulması tavsiye edilmektedir. Her iki vize için de belirtilen ücretler haricinde her hangi bir ödeme talebinde bulunulmamaktadır. Ücretlerin içerisinde konsolosluk harçları ve danışmanlık hizmeti ücreti bulunmaktadır. Vize ile ilgili gereken detayları Marina Vize Başvuru Merkezi  aracılığıyla öğrenebilirsiniz. İletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır. Marina Vize uzun yıllardan beri birçok kişiye problem yaşamadan Senegal vizesi için danışmanlık hizmeti vermiştir.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (215 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.