Senegal Turistik Vize Ücreti Ne Kadar?

Senegal turistik vize hakkında merak ettiğiniz tüm detayları bu yazımızın devamında bulabilirsiniz. Senegal'in son yıllarda oldukça fazla sayıda turist çekmeye başlaması dikkatlerden kaçmıyor. Ülkemizden de birçok kişinin turistik Senegal vizesi için başvuru yaptığı görülüyor. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Senegal için gerçekleştirecekleri turistik seyahat öncesinde turist vizesi almaları gerekiyor.

Senegal tarafından iki farklı turist vizesi sunuluyor. İki vize arasındaki en büyük fark geçerlilik süresi olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca vizenin geçerli olduğu süre içerisinde giriş çıkış sayılarında da farklılık bulunuyor. Bu sebepten dolayı kişilerin seyahat planlarına uygun olarak mantıklı bir seçim yapmaları gerekiyor. 

Senegal Turistik Vize Çeşitleri

  • 1 aylık turistik Senegal vizesi 1 girişli 100 Euro vize ücreti
  • 3 aylık turistik Senegal vizesi çok girişli 120 Euro vize ücreti

Marina Vize Başvuru Merkezi tarafından yukarıda belirtilen ücretlerin haricinde her hangi bir ödeme talep edilmemektedir. Belirtilen ücretlerin içerisinde vize danışmanlık hizmeti bedeli de yer alıyor. Detaylı bilgi ve başvuruda bulunmak için aşağıda yer alan iletişim bilgileri kullanılabilir.

Yukarıda belirtilen her iki vize türünün de süreci 8 iş günü sürmekte olup, istisnai durumlarda sürecin uzayabilmesi de ihtimaller arasında yer alıyor.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14
Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.90 / 5 (418 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.