Sierra Leone Turist Vizenizi Onaylatma Şansınızı Bizimle Artırabilirsiniz

Turizm dünya üzerinde her ülke vatandaşı için iç turizm ve dış turizm olarak kişilerin tercihlerine göre değişmektedir. Burada kişilerin ekonomik durumları ve şahsi yapılarındaki farklılarla birlikte değişim gösterir. Yurt dışı vize işlemlerinde Marina Vize Başvuru Merkezi olarak sizlere profesyonel hizmet vermekteyiz. Sierra Leone vizesi için yine merkezimize gelerek yardım alabilirsiniz. Vize işleminizin tamamlanması için yapmanız ve hazırlamanız gereken evraklar vardır. Bu evrakları hazırlayarak merkezimizden uzman kadromuzdan yardım alarak kısa süre içerisinde işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Sierra Leone vize başvurusu için son derece titiz bir şekilde vize işleminiz yapılarak size seyahatinizin tadını çıkarmak kalacaktır.

Sierra Leone Turist Vizesi İçin Gerekli Belgeler

Vize almanız için öncelikle uzman kadromuzla hizmet verdiğimiz profesyonel hizmetin adresi olan Marina Vize Başvuru Merkezimize gelerek Sierra Leone vize işlemleri için hazırlamanız gereken evrakları tamamlamanız gerekmektedir. Bu evrakları aşağıda maddeler halinde sunuyoruz. Bu maddelerde merkezimizden destek alabilirsiniz.

  • Pasaportunuzun aslı ve fotokopisini ilk olarak hazır bulundurmanız gerekmektedir. Pasaportunuzun bilgilerinin güncel olması gerekir. Dönüş tarihinizden itibaren pasaportunuzun en az 6 ay daha kalması gerekmektedir.
  • Sierra Leone vize başvuru için başvuru formunu güncel bilgilerinizle doldurarak imzalamanız gerekmektedir.
  • 2 adet vesikalık olarak çekilmiş biyometrik fotoğraf vize için hazırlamış olduğunuz evraklar arasında olmalıdır.
  • Gidiş amacınızı belirttiğiniz dilekçenizde aynı şekilde Sierra Leone vize işlemleri arasında bulunmalıdır.
  • Uçak biletinizle ilgili rezervasyon bilgilerinizi ve kalacağınız yerin otelin rezervasyon bilgilerini sunmanız gerekmektedir.

Sierra Leone Turist Vizesinin Ücreti

Farklı yerler görme amacıyla çıktığınız turistik ziyaretleriniz için yurt dışına giderken vize işlemlerinizi Marina Vize Başvuru Merkezi olarak sizlere profesyonel olarak hizmet sunmaktayız. Bu hizmetimiz için memnuniyetiniz bizler için çok önemli olduğunu bilmenizi isteriz. Sierra Leone vize ücreti için ödemeniz gereken ücret normal vize yaptıracaksanız 110 dolar ödemeniz gerekecektir. Daha hızlı işlem yaptırmayı düşünüyorsanız bunun için de ekspres vize yaptırmalısınız ve bunun ücreti de 130 dolar olarak karşımıza çıkmaktadır sonrasında turistik ziyaretinize giderek tadını çıkarabilirsiniz.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: [email protected]
Web: https://www.marinavize.com

Sierre Leone Ankara Büyükelçiliği

Adres:Dr. Sadık Ahmet Cad. No:8 Balgat / ANKARA 06100

Telefon: (312) 292 10 00

4.90 / 5 (448 votes)
COPYRİGHT © 2005-2024 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.