Tayland Turist Vizesi En Uzun Kaç Aylık Alınabilir?

Tayland turist vizesi alarak, Dünya’da en merak edilen ülkelerden birisi olan Tayland’a gidebilirsiniz. Tayland son dönemlerde hızla gelişen ülkelerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Her yıl binlerce insanın uğradığı bir ülke olan Tayland kendine has kültürü ve doğal yapısıyla insanların dikkatini çekmektedir. Sizlerde bu güzelliklere eşlik edebilir ve Tayland’a dilediğiniz gibi bir tatil yapabilirsiniz.

Tayland’a gitmek isteyen birçok bireyin merak ettiği sorulardan birisi de turist vizesinin en uzun kaç alındığına dairdir. Tayland’da iki aşamalı turist vizesi bulunmaktadır. Bir 3 aylık diğer 6 aylık (çoklu giriş) olarak belirlenmiştir. Yani ülkede toplamda 6 ay boyunca kalabilmeniz mümkündür. 6 Ay sonunda ise resmi olarak sorunların oluşması mümkündür.

En Hızlı Sürede Tayland Vizesini Alın

Tayland vizesini en hızlı şekilde alabilmeniz mümkündür. Türkiye’de uzun yıllardır hizmet veren Marina Vize Başvuru Merkezi ile irtibata geçebilir ve vize işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Alanında uzman bireylerden oluşan ekim ile birlikte alınabilecek en kısa şekilde vizenizi alabilmeniz mümkündür.  Bu sayede yaptığınız plan ve programlarınızda herhangi bir sekteye uğrayacak sorunları çözümlemiş olursunuz. Daha fazla bilgi almak ve süreç hakkında bilgi sahibi olmak için irtibata geçebilir ve merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz. Tüm süreçleri profesyonellere bırakarak tatil planlarınızı yapmak sizler için daha sağlıklı olacaktır.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14
Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (176 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.