Tayvan Turist Vizesi Almadan Kaç Gün Kalınabilir?

Tayvan günümüzde birçok filme konu olmuş, kendine has yapısı ve kültürel değerleri ile oldukça popüler bir ülkedir. Her yıl Türkiye’den ve Dünya’dan insanlar Tayvan’a giderek tatil yapmaktadırlar. Tayvan’a giden insanlar Tayvan turist vizesi hakkında bilgi almaları gerekmektedir.

Birçok kişinin merak ettiği sorulardan birisi şüphesiz Tayvan’da kaç gün vizesiz kalınacağıdır. Bu sorunun cevabı ise 30 gündür. Tayvan’da toplamda 30 gün boyunca vizesiz kalabilirsiniz. Ancak kalma süreniz 30 günü geçerse sizler için resmi problemler gün yüzüne çıkacaktır. Bazı durumlarda para cezalarına dahi uygulanabileceğini unutmayınız.

Tayvan Turist Vizesi Almak

Tayvan’a gitmek gezmek, eğlenmek ve güzel zamanlar geçirmek istiyorsunuz. Ancak oraya gittiğinizde 30 gün ile sınırlı kalacağınızı da düşünüyorsunuz. Ayrıca planlarınızda değişikliklerin olması da oldukça yüksek ihtimaldir. Bu yüzden sizlere önerimiz Tayvan’da herhangi bir sorun yaşamamak için Turist vizesi almanızdır. Bireysel başvurularınızla da alabileceğiniz vizeyi, destek alarak da alabilirsiniz. Çünkü bazı vize başvurularında kişiler hata yapabilmektedir. Yapılan bu hatalardan kaynaklı da oldukça vize alma süresi uzayabilmektedir.

Türkiye’de uzun yıllardır birçok yolcunun yardımına yetişmiş olan Marina Vize Başvuru Merkezi ile irtibata geçebilir ve destek alabilirsiniz. Alanında uzman bireylerden oluşmuş ekipler ile kısa sürede vize sorunlarınız çözümlenecektir. Kendi zamanınızda tasarruf etmek ve planınızda değişiklilik yapmak istemiyorsanız iletişime geçebilirsiniz.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14
Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (214 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.