Tıbbi Amaçlı Mısır Vizesi Ücreti

Dünya genelinde birçok ülkenin sağlık turizmine ağırlık vermeye başladığını görüyoruz. Mısır vizesi başvuru sayılarında yaşanan artış da bu durumu gösteriyor. Sağlık turizmine gösterilen ilginin artması sebebiyle ülke konsoloslukları tarafından da yeni vize kategorileri açılmaya başlandı. Mısır Konsolosluğu tarafından da Türk vatandaşlarına tıbbi amaçlı vize imkanı sunuluyor.

Tıbbi amaçlı vizenin detaylarına bakıldığında 30 günlük vize verildiği görülüyor. Mısır tarafından verilen diğer vize çeşitlerinde olduğu gibi tıbbi amaçlı verilen vizenin de süreci 30 ile 90 gün arasında sürebilmektedir.

Tıbbi Tedavi Amaçlı Vize Kaç Günlük Veriliyor?

30 ile 90 gün arasında sürebilen vize sürecinin sonunda tıbbi tedavi amaçlı vize verilebiliyor. Mısır tarafından Türk vatandaşlarına 30 günlük vize verilebiliyor. Verilen 30 günlük vize kapsamında tek giriş ve çıkış yapılabilmektedir. Şuan için çok girişli tıbbi tedavi amaçlı vize verilmiyor. Vize ücreti ise 450 TL olarak belirtiliyor. Bu ücretin içerisinde konsolosluk giderleri ve vize danışmanlık hizmeti ücreti bulunmaktadır. Ekstra bir ücret talep edilmemektedir.

Vize için gerekli belgeler ve diğer detaylar için Marina Vize internet sitesi üzerinden bilgi alınabilmektedir. İnternet sitesinde Mısır vizesi ile ilgili tüm detaylar yer almaktadır. Marina Vize Başvuru Merkezi  danışmanları aracılığıyla merak edilen tüm detaylar öğrenilebiliyor. Aşağıdaki iletişim bilgileri aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: [email protected]
Web: https://www.marinavize.com

4.90 / 5 (488 votes)
COPYRİGHT © 2005-2024 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.