Turistik Nijerya Vizesi Almak İçin Gerekenler

Turistik Nijerya vizesi için öncelikle talep edilen belgelerin hazırlanması gerekiyor. Nijerya Afrika kıtasının en dikkat çekici ülkeleri arasında yer alıyor. Özgün kültürel yapısının haricinde doğal güzellikleriyle de büyük bir ilgi görüyor. Özellikle vize danışmanlık şirketlerinden alınan sayısal verilere bakıldığında son yıllarda turistik amaçlı Nijerya vize başvurularında belirgin bir artışın yaşandığı dikkatlerden kaçmıyor.

Nijerya’ya gerçekleştirilecek olan turistik seyahat öncesinde ilk olarak vize başvurusunda bulunulması gerekiyor. Bu noktada alanında uzman bir danışmanlık şirketinden hizmet alınması sürecin stressiz bir şekilde geçirilmesine sağlayacaktır. Aynı zamanda vize başvurularının olumlu sonuçlanma oranları da yükseltilmektedir.

Nijerya Turistik Vize Ücreti

Marina Vize Başvuru Merkezi  internet sitesinde yer alan bilgide de görüleceği üzere güncel vize ücreti 850 TL olarak belirlenmiştir. Bu ücretin içerisinde konsolosluk giderleri ve danışmanlık hizmet bedeli yer alıyor. Ekstra bir ödeme yapılmasına gerek yoktur. 1 Aylık ve tek girişli olarak verilen turistik vize başvurusu 7 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır.

Seyahat planları daha sıkışık olanlar için ise ekspres turistik vize hizmeti de sunuluyor. Bu hizmet kapsamında 1 aylık tek girişli Nijerya turistik vizesi sadece 2 iş günü içerisinde hazır olmaktadır. Bu vize için talep edilen ücret ise 1100 TL olarak belirtiliyor.

Nijerya vizesi için gereken belgeler ve diğer detaylar için Marina Vize resmi internet sitesinin ziyaret edilmesi yeterli olacaktır.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: [email protected]
Web: https://www.marinavize.com

4.90 / 5 (483 votes)
COPYRİGHT © 2005-2024 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.