Uganda Turist Vizesi İçin Banka Hesabı Şartları Nelerdir?

Uganda, Dünya’daki en güzel ülkelerden birisidir. Konumu ile birlikte oldukça eşsiz bir noktada olduğunu söyleyebiliriz. Ünümüzde Dünya’dan ve Türkiye’den yüz binlerce insan her yıl Uganda turist vizesi alarak, ülkeye gitmektedir. Gezi turlarına katılarka güzel zaman geçirmek ve bölgenin kendine has yapıları ile tanışmak kulağa oldukça güzel geliyor.

Sizlerde bu mutlu insanlar arasında olabilir ve dilediğiniz gibi tatil yapabilme olanağına sahipsiniz. Ancak Uganda vizesi alırken bazı detaylar bulunmaktadır. Birçok ülkede de yürürlükte olan ve hassasiyet ile denetlenen banka hesapları aynı şekilde Uganda içinde geçerlidir. Uganda turist vizesi için banka hesaplarını şartları şu şekildedir:

  •           Uganda Büyükelçiliğine ekonomik durumunuzu gösteren hesap dökümünün sunulması
  •           Banka hesabınızın son 90 gün ( 3 ay ) dökümünün sunulması
  •           Banka hesabınızda en az 4.000 TL olması
  •           Bu bilgilerin ıslak imzalı ve kaşeli olması

Genel olarak Uganda da banka hesapları şartları bu şekildedir. Ancak bazı durumlarda bu detaylar farklılık gösterebilmektedir. Bu  yüzden bunun önüne geçmek ve herhangi bir sıkıntı yaşamamak için iletişime geçebilirsiniz. Sizler için Uganda turistli vizesini en hızlı şekilde alacaklardır.

Uganda turistlik vizesi hakkında merak ettikleriniz ve sürek hakkında öğrenmek istediğiniz tüm soruları; Marina Vize Başvuru Merkezi iletişim numaraları üzerinden arayarak sorabilirsiniz.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14
Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (164 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.