Uganda Vizesi Başvurusunda Pasaport Süresi Detayı

Uganda vizesi için gerekli evraklarda pasaport süresi gerekliliği dikkatlerden kaçmıyor. Sürekli olarak yurt dışı seyahatleri yapan kişilerin daha iyi bileceği üzere vize alırken pasaport süresine dikkat ediliyor. Birçok ülke seyahatin bittiği gün itibariyle en az 6 ay daha pasaport geçerlilik süresinin olmasını şart koşmaktadır. Uganda vize başvurusunda ise küçük bir değişiklik olduğuna vize danışmanları tarafından vurgu yapılıyor.

Uganda seyahatlerinde vize sürecinde problem yaşanmaması için danışmanların uyarısına dikkat edilmesi gerekmektedir. Uganda, Türk vatandaşları tarafından yapılacak olan vize başvurularında pasaport süresinin seyahatin başladığı gün itibariyle en az 1 yıl geçerli olmasını istiyor.

Pasaport Süresinde Problem Yaşanıyor

Avrupa ülkeleri başta olmak üzere birçok ülke pasaport süresinin geçerliliği konusunda 6 ay sınırı koyuyor. Seyahatin bittiği gün itibariyle pasaport süresinin en az 6 ay daha geçerliliğinin bulunması yeterli olmaktadır. Kişiler de bu bilgi ışığında Uganda vizesi için 6 ay geçerliliğin yeterli olabileceği düşünebiliyorlar. Vize sürecinin başında danışmanlar tarafından da durumun fark edilmemesi durumunda Uganda yetkilileri tarafından vize başvurusuna olumsuz dönüş yapılmaktadır.

Başvuru öncesinde belgelerin kontrolü ve eksiksiz olunduğundan emin olunması sürecin olumlu sonuçlanması açısından son derece önemli. Marina Vize Başvuru Merkezi danışmanlık hizmetleri kapsamında alanında uzman kişiler tarafından belgeler detaylı bir şekilde kontrol edilmektedir. Doğruluğundan emin olunduktan sonra süreç başlatılmakta ve böylelikle evrak noktasında bir problem yaşanmamaktadır.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.90 / 5 (420 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.