Ukrayna Vize Başvurunuzu Titizlikle Yapıyoruz

Farklı bir iş sektörü konusunda detaylı araştırma yaparak yeni bir ülkede iş yapmak istiyorsanız Ukrayna vizesi alarak hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. İster işçi olarak bir firmaya dahil olma, isterseniz kendi işinizi kırma hayaliniz her neyse bu konuda Ukrayna’da birçok fırsata sahip olabilirsiniz. Küçük bir fizibilite çalışması ile detaylı bilgi sahibi olabilir ve hayalinize kavuşabilirsiniz. Bunun için vize almak istiyorsanız Marina Vize Başvuru Merkezi olarak sizlere en iyi hizmeti verebilmek için sürekli kendimizi geliştirerek ayrıcalıklarla dolu bir vize işlemini sizlere sunuyoruz.

Ukrayna Çalışma Vize Başvurusu için Gerekli Belgeler

Çalışma izni alarak Ukrayna’da iş imkanı bulmak veya iş kurmak isteyenler için Ukrayna vizesi başvurusu yapmak için gerekli evrakları şöyle sıralayabiliriz.

  • Bir ülkeye gitmek için ilk gereksinim olan pasaportunuzun olması gerekmektedir. Son 10 yıl içerisinde oluşturuşmuş ve güncel bilgiler içeren pasaportunuz olmalıdır. Evlenme veya boşanma gibi durumlarda muhakkak yenilemeniz gereklidir. Yıpranan pasaportlar vize esnasında kabul edilmeyeceğinden temiz bir şekilde muhafaza edilmesi gerekir.
  • Biyometrik fotoğrafınız 2 adet istenmekte olup, vesikalık fotoğraflarda aranan yüzün net bir şekilde belli olması koşulu aranmaktadır. Güneş gözlüğü gibi veya dini inançlar dışında başı kapatacak herhangi bir şeyle olmaması koşulu aranmaktadır.
  • Eğer işçi olarak Ukrayna vize işlemleri yaptırıyorsanız Ukrayna Çalışma Bakanlığı tarafından verilen çalışma lisansını başvuru belgeleriniz arasında bulundurmalısınız.
  • Güncel olan kimlik belgenizin fotokopisi gerekmektedir. Eski fotoğraflı veya eski bilgilerinizi içeren kimlik başvurusu kabul edilmeyecektir. Sorun yaşamamak adına güncel olmasına dikkat etmek gerekir.
  • Müracaat esnasında eksiksiz doldurmanız gereken başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.
  • Ukrayna vize başvurusu esnasında bizzat kendisi ilgilenemeyecek olanlar için Türkiye veya Ukrayna’daki noterler aracılığıyla alınacak vekaletname tarafımıza kargo ile gönderilirse işlemleri takip edebilmekteyiz.
  • Seyahat sağlık sigortası için herhangi bir belgeniz yoksa firmamız sizin için temin etmektedir.
  • Banka bilgilerinizin olduğu banka hesap dökümü vize yaptırmadan en geç bir hafta önce alınmış olması gerekmektedir.

Ukrayna Çalışma Vizesi Ücreti Ne Kadar?

Çalışma vizesi alabilmek için Ukrayna vizesi ücreti konusunda bilgi alabilmek için Marina Vize Başvuru Merkezi iletişim numaramızla irtibat kurarak detayları öğrenebilirsiniz. Normal vize ücreti 190 Dolar, işleminiz acilse ve daha hızlı bir şekilde sağlanması konusunda hassassanız ekspress vize 280 Dolar ödeme yapmanız gerekmektedir. Profesyonel olarak hizmet almak ve aynı zamanda da aldığınız hizmet karşılığında memnun ayrılmak istiyorsanız bizi tercih etmeniz sizi memnun edecektir.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

Ukrayna Ankara Büyükelçiliği

Adres:Sancak Mah., 512. Sok., No:17, 06550 Yıldız,-Çankaya / ANKARA

Telefon: (+90) 312 441 54 99

T.C. Kiev Büyükelçiliği

Adres:Panasa Myrnoho Str. No:22, 01901

Telefon: +380 44 281 07 50

4.8 / 5 (217 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.