Ürdün Turist Vizesi Muafiyeti Kaç Gün?

Ürdün, Orta Doğu’nun en güzel ve en hızlı gelişen ülkelerinden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Her yıl binlerce insan Türkiye’den Ürdün’e iş seyahati ve turistlik geziler – faaliyet için gitmektedir. Bu yüzden Ürdün turist vizesi hakkında bilgi edinmek için detaylı araştırmalar yapmaktadır. Ürdün ile Türkiye arasında kültürel ve siyasi ittifaklar olduğu bilgisini vermemizde fayda var.

Bu yüzden Ürdün ile Türkiye arasında Vize muafiyeti bulunmaktadır. Yani sizler Türkiye’den Ürdün’e ziyaret etmek ve gitmek isterseniz 90 gün boyunca süreniz bulunmaktadır. 90 gün sonrasında vize almanız gerekmektedir. Genel itibari ile bakıldığında vize muafiyet süresi 90 gündür. Bu sürenin geçmesi durumunda vize alınması şarttır.

Ürdün Vizenizi Tek Tıkla Alın!

Ürdün’de planlamanız dışında daha fazla kalma durumunuz olabilir. Bu yüzden Ürdün turistlik vizesi almak sizlerin planlarını ve programlarını sekteye uğratmayacaktır. Ancak vize almak oldukça zorlayıcı bir işlem olmasından kaynaklı zorlanabilirsiniz.

Vize alırken dolduracağınız Vize başvuru kağıdında yapacağınız ufak bir hata sizlerin vize sürenizin uzamasına sebep olacaktır. Bu yüzden uzun yıllardır hizmet veren Marina Vize Başvuru Merkezi ile iletişime geçerek profesyonel destek almanız mümkündür. Yapmanız gereken aşağıda bulunan irtibat numaraları ile iletişime geçmektedir. Sizlere alınabilecek en kısa sürede vizenizi alıp, teslimi sağlanacaktır. Bu sayede planlamalarınız ve programınız sekteye uğramayacaktır.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14
Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.90 / 5 (367 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.