Vanuatu Turist Vizesi Muafiyet Uygulanıyor Mu?

Vanatu son dönemlerin en güzel ülkelerinden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Okyanusun ortasında bir ada ülkesi olan Vanuatu, kendine has yapısı ve kültürel değerleri ile oldukça önemli bir ülkedir. Birçok kişi Vanuatu turist vizesi hakkında detaylı araştırmalar yapmaktadır.

Okyanusun tam ortasında olmasına rağmen eşsiz bir iklime ve toprağa sahip olması oldukça güzel yanlarından birisi olarak karşımıza çıkıyor. Ülke kültürel anlamda da oldukça gelişmiştir.

Vanuatu Turist Vizesi Gerekiyor Mu?

İlk olarak bu ülke farklı diğer ülkelere nazaran farklı bir çizgiye sahiptir. Ülkede 30 gün boyunca kalmanız durumunda herhangi bir vize istenmiyor. Ancak daha fazla süre kalmanız durumunda vize almanız gerektiğini söylemeliyiz . Alacağınız vize ile birlikte farklı protokoller devreye girmektedir. Ancak sizlerin 30 günlük vizenizi almadan oraya gitmeniz çeşitli sorunlar yaşamınıza sebep olabilmektedir.

Sizler sadece bu bölgede gezme planlarınızı hayallerinizi yapmanız yeterli. Marina Vize Başvuru Merkezi sizlere tam donanımlı hizmet sağlayacaktır ve kısa bir süre içerisinde Vanuatu Turist Vizesi sahibi olabilmeniz olanak sağlayacaktır . Daha fazla detay ve bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz. 

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14
Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (155 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.