Voucher Belgesi Nedir?

Rusya Vizesi Voucher Belgesi Nedir?

 

Rusya’ya vize başvurusu yapacak olan insanların en çok merak ettiği konulardan biri de voucher belgesidir. Rusya vizesi almak için voucher belgesinin mutlaka temin edilmiş olması gerekmektedir. Peki Rusya vizesi Voucher belgesi nedir?

Voucher belgesi örneği

Rusya yasaları gereğince ülkeye gelen turistler mutlaka bir Rus tur operatöründen alınmış yabancı kabul belgesi (Voucher). Bu nedenle başvuru esnasında voucher belgesi sunmanız gerekmektedir. Voucher belgesinde  sizi karşılayacak tur firmasının ismi adres ve logosu ile birlikte sizin kişiler bilgileriniz pasaport bilgileriniz ve kalınacak adres bilgileri yer almaktadır. Rusya’ya ziyarette bulunan insanlar ya bir otelde konaklama yapmalı ya da bu ülkede yaşayan herhangi bir yakının davetiyesi ile ülkeye gelip, akrabasında konaklamalıdır. Eğer akrabada ya da herhangi bir arkadaşta kalınacak ise ilgili kişilerin, vize alacak kişiye davetiye göndermesi gerekecektir. Otelde kalınacaksa da Rus tur operatöründen Voucher belgesinin mutlaka temin edilmiş olması şarttır. Rusya vizesinin onaylanması için otel rezervasyon bilgisini gösteren voucher belgesinin onaylanmış olması şarttır. Bu şekilde bize almak çok daha kolay bir işlem olacaktır.

4.8 / 5 (172 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.