Cezayir Vize İşlemleri Hakkında Önemli Duyuru

Saygıdeğer Müşterilerimiz,

 

Marina Vize Başvuru Merkezi olarak sizlere önemli bir duyuru iletmek istiyoruz. Bildiğiniz üzere, Türkiye'de yaklaşan Kurban bayramı nedeniyle vize işlemlerinde bazı önemli değişiklikler yaşanacaktır. Sizleri bu konuda bilgilendirmek amacıyla bu duyuruyu yapmak istiyoruz.

 

28-29-30 Haziran ve 1-2 Temmuz tarihlerinde Cezayir Ankara büyükelçiliği ve Cezayir İstanbul Başkonsolosluğu kapalı olacak ve bu süre zarfında Cezayir vize işlemleri yapılmayacaktır. Bu durum, Kurban bayramı tatili nedeniyle gerçekleşmektedir.

 

Marina Vize Başvuru Merkezi olarak, müşterilerimizin seyahat planlarını etkileyebilecek bu durumu önceden bildirmek istiyoruz. Bu süreçte Cezayir Vizesi başvuruları ve işlemleri alınamayacak ve herhangi bir değerlendirme yapılmayacaktır. Bu nedenle, vize başvurusu yapmayı düşünen müşterilerimizin planlarını gözden geçirmelerini ve gerekli önlemleri almalarını önemle tavsiye ediyoruz.

 

Marina Vize Başvuru Merkezi olarak, müşterilerimizin memnuniyetini ve seyahat deneyimini ön planda tutmaktayız. Bu nedenle, herhangi bir aksaklık yaşanmaması ve seyahat planlarınızın sorunsuz şekilde ilerlemesi için bu bilgilendirmeyi yapma gereği duyuyoruz.

 

Desteğiniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Seyahatlerinizde sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

 

Saygılarımızla,

Marina Vize Başvuru Merkezi

4.8 / 5 (169 votes)
COPYRİGHT © 2005-2024 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.