Duyuru: Yunanistan Konsolosluklarının Kapalı Olacağı Tarihler

Saygıdeğer Müşterilerimiz,

 

Marina Vize Başvuru Merkezi olarak sizlere önemli bir duyuru yapmak istiyoruz. Yunanistan Ankara Büyükelçiliği, Yunanistan İstanbul Başkonsolosluğu ve Yunanistan İzmir Başkonsolosluğu, 27-28-29-30 Haziran ve 1-2 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacaktır. Bu süre zarfında, Yunanistan Konsoloslukları vize işlemleri gerçekleştirmeyecektir.

 

Bu kapanma nedeniyle, Yunanistan'a seyahat etmek isteyen müşterilerimizin seyahat planlarını gözden geçirmelerini öneriyoruz. Vize başvurularınızı bu tarihlerden önce veya sonrasına planlamak için uygun önlemleri almanız önemlidir.

 

Eğer bu süre zarfında seyahatiniz için bir Yunanistan vizesi başvurusu yapmanız gerekiyorsa, lütfen başvurunuzu ertelememek için mümkün olan en kısa sürede Marina Vize Başvuru Merkezi'ne gelerek başvurunuzu tamamlayın. Başvuru işlemlerinizin sorunsuz ilerlemesi için gereken tüm belgeleri hazırlamanızı ve eksiksiz olarak başvuru merkezimize getirmenizi önemle rica ederiz.

 

Yunanistan Konsoloslukları'nın kapalı olacağı bu dönemde meydana gelebilecek herhangi bir gecikme veya aksaklık konusunda özür dileriz. Size en iyi hizmeti sunabilmek için çabalarımızı sürdürüyoruz ve normal çalışma saatlerine döndükten sonra da sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.

 

Herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen Marina Vize Başvuru Merkezi'nin müşteri hizmetleri ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyin. Size yardımcı olmak için buradayız.

 

Anlayışınız ve işbirliğiniz için teşekkür ederiz.

 

Saygılarımızla,

Marina Vize Başvuru Merkezi

4.8 / 5 (181 votes)
COPYRİGHT © 2005-2024 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.